Skip to main content

Piknik rodzinny połączony z wiecem wyborczym Jarosława Kaczyńskiego

portret użytkownika PIS
kaczyńskiwłodzi.jpg

W Łodzi na Placu Dąbrowskiego odbył się piknik rodzinny połączony z wiecem wyborczym Jarosława Kaczyńskiego.

Czekającym na spotkanie z kandydatem na urząd Prezydenta RP czas umilał zespół rockowy. Polskie przeboje rozbrzmiewały przed Teatrem Wielkim przez ponad pól godziny. Nie zabrakło piosenek grupy De Mono, Czerwonych Gitar, Perfectu, Dżemu, starych polskich szlagierów oraz amerykańskiego rock and rola. Wśród świetnie bawiącej się publiczności było bardzo dużo młodych ludzi. Byli i tacy, którzy dali się porwać serwowanym w doskonałym wykonaniu dźwiękom. Wokalista nie musiał zachęcać ich do zabawy.

Piękna pogoda, prawie bezchmurne niebo i wysoka temperatura, sprzyjały dobrym humorom zgromadzonych.
Na placu zebrało się paręset ludzi. Transparenty z napisami: „Make PiS not war”, „Przebrała się miarka głosuję na Jarka”, przeplatały się z transparentami różnych organizacji: „Czas Patriotów RP”, „20-lat samorządu w Polsce”. Nad zebranymi powiewały również liczne flagi Polski z przyczepionymi do nich kirami.

Zbyszek

27 czerwca 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

na spotkaniu z posłem.....

Antonim Macierewiczem padła propozycja zorganizowania wiecu pod pomnikiem Jana Pawła II.Czy uda takowy przeprowadzić jeszcze przed wyborami?

wiec?

portret użytkownika Monika B

Jutro o godz. 10,oo pod pomnikiem JPII, będzie spotkanie z posłami PiS okręgu wyborczego nr 10, którzy będą zachęcać mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego do głosowania na JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO.

Monika B.

...

Marcin Majewski

A były fotografie z dziećmi?

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.