Skip to main content

witam adminów i autorów

portret użytkownika witold k

usunąłem kilku użytkowników z grupy trybunalscy ponieważ wiem,że pożytku przy prowadzeniu portalu z nich nie będzie. Zaprosiłem Pawła.

Widzę potrzebę wymiany poglądów Autorów tekstów, na tematy związane z wprowadzaniem artów itp. rozbudowy... przejmowania części spraw administracyjnych. jako grupa pewnie będziemy musieli się spotkać. Oczywiście tym listem uruchamiamy życie w grupie. Tu przypominam,ze w każdej sprawie czy inicjatywie można założyć grupę.

Jak piszę w innych miejscach trybunalscy.pl maję być firmą nie komercyjną. Nie będzie w związki z tym kasy, etatów itp. Celem zasadniczym jest pobudzenie piotrkowan do współpracy politycznej. Ogarnięcie tych o których nikt nie pamięta, a którzy są solą tej ziemi.Problemów jest bez liku.

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze:

POPIERAM!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Piotr Korzeniowski. Uważam, że trzeba zaprosić do stałej współpracy Kolegów: JACKA łUKASIKA i MACIEJA DYBOWSKIEGO.
Czy możesz Ich zaprosić osobiście?

jacka namawiam

portret użytkownika witold k

Macieja nie znam tel ani meil Jacek zarejestrował sie i nie wszedł ani raz maciej do tej pory nie zarejestrował się
witold k

jeszcze informacja. pewno zauważyliście,że można wpisać komentarz bez rejestracji. Zrobiliśmy to... zasugerował nasz obecnie główny i jedny webmaster Bartek to po to żeby ożywić dyskusje... czasem ktoś nie ma czasu na rejestracje bądź nie chce a ma coś do powiedzenia. Oczywiście te wpisy są blokowane i admin je dopuszcza bądź nie... inaczej być nie może

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.