Skip to main content

Mam proces

portret użytkownika Admin
Joanna .jpg

Szanowni Państwo,

Rozprawa główna w procesie karnym, który wytoczyła przeciwko mnie Wanda Nowicka została odroczona do 23. lutego 2010.

Nie mogę Państwu nic powiedzieć o jej przebiegu, gdyż oskarżycielka Wanda Nowicka nie zgodziła się na propozycję Sądu, żeby rozprawa przebiegała jawnie. Publiczność musiała opuścić salę. Od tej pory wszystko, co działo się na sali, objęte jest tajemnicą, za której złamanie grozi kara
więzienia i/lub grzywny.

Szkoda, bo sprawa dotyczy wypowiedzi publicznej na temat osoby publicznej, która utrzymuje, że nie ma nic do ukrycia w kwestii powiązań finansowych swojej działalności z przemysłem aborcyjnym i antykoncepcyjnym. Transparencja powinna być w jej interesie. A z pewnością w interesie społecznym.

Polecam Państwa uwadze tekst autorstwa Red. Natalii Dueholm z "Gościa Niedzielnego" (numer z 10 stycznia 2010), pt. "Federa i dolary", dostępny również w internecie. Artykuł odnosi się po części do mojej sprawy, ale co ważniejsze, porusza czubek góry lodowej tematu powiązań biznesu
aborcyjnego i antykoncepcyjnego z "działaczami społecznymi". O tekście napisał też portal wiara.pl.

Myślę, że dobrze się dzieje, że przy okazji afery dotyczącej ogłoszenia przez WHO pandemii "świńskiej grypy" wychodzą na jaw skryte do tej pory powiązania między podmiotami sterującymi rynkiem farmaceutycznym a organizacjami uchodzącymi do tej pory za niezależne ciała eksperckie.
Koncerny farmaceutyczne, sięgnęły po takie metody na skalę światową, żeby sprzedać szczepionki. Powinniśmy sobie zadać pytanie co robią na co dzień te same koncerny, żeby forsować sprzedaż znacznie bardziej dochodowych środków antykoncepcyjnych i poronnych.

Raz jeszcze dziękuję za wsparcie moralne i modlitewne, którego skala przerasta moje najśmielsze oczekiwania. Pozwolę sobie ponownie wyrazić moją wdzięczność przez zamówienie Mszy Świętej w intencji wszystkich Państwa, którzy dobrowolnie niosą ten ciężar razem ze mną.

Joanna Najfeld

Powiązane;
Mam Proces
Szanowni Państwo

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak