Skip to main content

“życie jak w Madrycie”

701px-Spain_topo.jpg

Socjaliści wiodą naród na zgubę... póki co w Hiszpanii. Od 2004 roku socjaliści z Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej (Partido Socialista Obrero Español – PSOE) “grają pierwsze skrzypce w kapeli rządowej.” Koncertmistrz czyli José Luis Rodríguez Zapatero jednocząc w złej sprawie środowiska lewicowe i liberalne po raz kolejny czyni zamach na wartości chrześcijańskie i godność człowieka!

Hiszpańscy socjaliści chcą wprowadzić prawo wg. którego kobieta będzie mogła poddać się aborcji na życzenie w pierwszych 14 tygodniach, a do 22., jeśli istnieje podejrzenie, że ciąża zagraża zdrowiu fizycznemu lub psychicznemu matki lub życiu matki bądź jeśli dziecko jest nieuleczalnie chore. Zdaniem wielu, daje to możliwość przeprowadzenia aborcji w każdym czasie!

Jest to kolejny krok laicko-ateistycznej drodze rządu Zapatero, gdyż wcześniej zlikwidował nauczanie religii w szkołach i zalegalizował związki tej samej płci bałwochwalczo nazywając je małżeństwami. Związki osób tej samej płci uznawane zostały przez prawo hiszpańskie za równoważne związkowi małżeńskiemu osób przeciwnej płci i pociągają za sobą te same skutki cywilnoprawne, łącznie z możliwością adopcji i wspólnego wychowywania dzieci. “Małżeństwa” te zostały zalegalizowane w 2005 roku. Rok wcześniej premier José Luis Rodríguez Zapatero, prowadził kampanię na rzecz wprowadzenia instytucji małżeństwa jednopłciowego. Prawo to zostało przyjęte 30 czerwca 2005 roku przez Kortezy Generalne (hiszpański dwuizbowy parlament) i opublikowane 2 lipca tego samego roku. “Małżeństwa” homoseksualne stały się legalne w Hiszpanii 3 lipca 2005 roku !

Czytając to nasuwa się życzenie, oby naszym dzieciom nie groziło “życie jak w Madrycie.”

Zb.Ziemba

20 października 2009

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Mamy to jak w banku!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Oczywiście to będzie wprowadzone po cichu!
Tylko jeszcze jeden podpisik tego krnąbrnego Prezydenta z Czech!
Piotr Korzeniowski

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.