Skip to main content
portret użytkownika witold k
PUNC.JPG

Panie Doktorze

Informacje o IMS i PUNCS znalazłem w intrenecie. Zapisałem się z dwóch powodów; pierwszy to chęć pomocy 5 stówkami potem 3 IMS za to co wyprawia.

Widzę, w tym co robicie, byłe DLP duszpasterstwo ludzi pracy i Instytut teologiczny. Lata osiemdziesiąte.

Drugi powód to sprawdzenie swojej ca 40 letniej społecznej pracy na rzecz społeczeństwa, polityki, samorządu ect poprzez pryzmat dzisiejszego spojrzenia na to Nauki Kościoła. Mam tu olbrzymią satysfakcję. Tak; nie daleko od biegłem w swej pracy od tego co państwo pokazuje nam na wykładach, spotkaniach z Wami dziękuję.

Po uruchomieniu kursu - studiów okazało się, że mamy pracować w zespołach i do takiego się dopisałem. Jestem wiernym słuchaczem. Pewnie zemszczę się kolejnymi kilkoma stówkami na np. Wigilię bez granic.

Tu uwaga zawsze byłem na indeksie więc nie jestem zamożny a płacę, firmuję utrzymuję trybunalscy.pl

Mój potencjalny wkład w PUNSC i IMS to broszura mająca pokazać chrześcijaństwo jako naturalny element bieżącego porządkowania świata homo sapiens.

http://trybunalscy.pl/taxonomy/term/452

http://trybunalscy.pl/taxonomy/term/450

Nasza grupa Nazaret Energetyków ma ochotę przyjąć ewentualny materiał jako wspólny. Ale.

Kiedy to by było, kiedy temat ogarnę więcej niż to jest w złączonych blokach na trybunalscy.pl. Nie wiem.

Zaproponowałem naszemu piotrowskiemu środowisku miejsce na portalu dla potencjalnej Grupy Schumana.

http://trybunalscy.pl/node/11897

http://trybunalscy.pl/node/11933

Co do mojej chęci pomocy w Wigilii bez granic.

Tak - skontaktuję się z Panią Małgorzatą. Podobnie do poprzedniego roku. Moja pomoc to ewentualne pośrednictwo z projektem jak tylko ktoś dotrze do trybunalscy.pl w tej sprawie.

Wiem. Wykręcam się z obowiązków studenta jak idzie o złożenie pracy dyplomu. Nie wyrabiam Temat trochę mnie przerósł, ale służę mu i będę służył. Jeśli kiedyś przyda się IMS to oddam jako kolejna pomoc dziełu jakie robicie. Kolejni pionierzy polskiej, europejskiej, katolickiej- powszechnej, sprawie.

Moja propozycja ogarnięcia manipulujących nazw, zdań bon motów, które wyprowadziły katolików do katakumb jest pilna. Tak. Robię to od lat. Przydałby się wymiar duży, ale… jak wyżej

I tak Was lubię

witold k

3 grudnia 2021

5
Ocena: 5 (2 głosów)
Twoja ocena: Brak