Skip to main content

Mieszkaniec Piotrkowa odznaczony medalem Prezydenta RP

portret użytkownika witold k
DSC_1192.jpg

Nie mogę nie zabrać tutaj głosu. Wpierw moje gratulacje dla Sebastiana. Następnie informuję, że wojewoda a zanim Prezydent III RP kamień z serca mi zdjęli. Było bowiem tak. Widząc niesamowitą aktywność pana Sebastiana nie moglem nie zaprosić Go do współpracy w pierwszym Gwiaździstym Marszu dla Rotmistrza. Kto chce ten wie. Sebastian za współprace ze mną podpadł w niełaski. Dokładnie za to, że raczył rozmawiać np. z IPN samodzielnie.

Lokalna koteria jak nazywam „Manitkomania” zarządzała a to ulewne deszcze, a to inne rożnie głupie formy obrzydzania inicjatyw "marsz dla Rotmistrza", które mogłyby nie przynosić uzysków politycznych koterii.

Sebastian (pierwszym Jego i współpracowników dzieckiem jest oczywiście Konkurs „Rotmistrz dla niepodległej”) od pierwszego po dziś służy tej pięknej inicjatywie „Marszu dla…” Stosunek ze mną jest tajny ale prawidłowy. Tajny ponieważ do tej pory (2021) nikt nie miał odwagi powiedzieć, że trybunaslcy.pl i witold k oddali nam - szkole Witolda Pileckiego prawa do tej służby patriotycznej.

Więcej. Marsz dla Rotmistrza zakończyłem organizować z jeszcze innego względu. Inicjatywa wyszła spod dachu trafiła pod rynnę. Sebastian i Szkoła (w tej sytuacji) sprowadzili Marsz do maleńkiego wydarzenia uczniów - to szkoda. Rozumiem, że taki czas był potrzebny; trzeba by wrócić do pierwotnego cellu i realizacji.

witold k

5 lipca 2021

Ps. Myślę, że to pierwsze świadectwo podskórnej pracy złych ludzi.

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak