Skip to main content
portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Dla młodszych: Związek Bojowników o Wolność i Demokrację, Patriotyczny Ruch Ocalenia Narodowego, Prawica Razem w Piotrkowie Trybunalskim.

Kilka zdań – koniecznych zdań przy okazji odejścia z tego padołu, jeszcze nieostatniego, członka PRON. Ostatniego jednak parobka próbującego umocować na zawsze - monopol „maniutkomanii” na samorządowych żołdzie dla swoich.

Piotrków Trybunalski nosi piętno grupy wpierw naiwnych, później zapędzonych do narożnika w zamian za wygodne życie. Ani myślę wystawiać cenzurkę pierwszym członkom ZBoWiD też nie członkom PROM-u. Mają swoje zasłużone, wybielone - pozycje.

Mam jednak obowiązek szacunku wobec moich przodków, rówieśników, potomnych, którzy nie pchali się, omijali polityczne toksyczności (omijają) i którym zawdzięczamy w istocie, jaką taką wolność, suwerenność, przyszłość.

Jest, bowiem tak, że tak naiwni – znaczy mający nadzieję na wypromowanie myślenia o narodowej, państwowej, jednostkowej - obywatelskiej wolności w komunizmie. Potem, w III RP - jak nazywam; drobne opróżniacze rondelka, którzy; dla pozycji nie polityki, na końcu - chcąc poprawić swoją pozycję zapatrują się na takich jak niżej podpisany - i służą po dobrej stronie.

Ilość upadłych, nigdy nie powstałych: talentów, potrzebnych przymiotów, którym nie dano szansy, które umniejszano; jest wielkim narodowym obciążeniem, które powinniśmy mieć w pamięci, na co dzień, jako formę rekolekcji, pozwalających patrzeć w przyszłość. Nazywam to; IV konspiracją, czy też, jeśli o jednostkę chodzi - „Nieznanym Działaczem”

witold k

21 stycznia 2021

4.333335
Ocena: 4.3 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak