Skip to main content

Modlitwy Wiernych

Podziękowanie za film "Proroctwo" w Centrum idei Ku Demokracji

portret użytkownika Piotr Korzeniowski
Milosierdzie_03.jpg

W imieniu Publiczności w ilości ok. Stu Osób i w swoim własnym dziękuję Księdzu Rektorowi, Trójce Młodych Pięknych Ludzi i Wszystkim Sprawcom projekcji filmu pod tytułem „Proroctwo” https://www.youtube.com/watch?v=2p2WWQkKzso za możliwość obejrzenia go w Piotrkowie Trybunalskim.

„Proroctwo” to próba wyjaśnienia zagadkowych słów przekazanych św. s. Faustynie Kowalskiej przez Jezusa: „Polskę szczególnie umiłowałem, jeśli będzie posłuszna woli mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra która przygotuje świat na ostateczne przyjście moje”.

portret użytkownika Nazaret Energetyków

Modlitwy Wiernych

Na każdą Mszę Św. za Ojczyznę przygotowywana jest modlitwa wiernych, aby do Boga najlepiej wyartykułować nasze wspólne prośby - wezwania jakie ogarniają nasze codzienne życie.
Warto tutaj zaproponować, a może wystarczy tylko przypomnieć o tych ważnych intencjach, aby w kolejnym spotkaniu zostały dobrze przygotowane.
Włącz się w tworzenie intencji - wezwań modlitwy wiernych, aby na usłyszane Słowo Boże poprzez wrażliwość umysłu i serca poprawnie sformułować odpowiedzi ludu zgromadzonego wokół ołtarza.

Subskrybuj zawartość