Skip to main content

Stanisław Michalkiewicz ogłasza ALARM!

portret użytkownika Z sieci

Jak informuje mój Honorable Correspondant w USA, 12 grudnia br. Senat Stanów Zjednoczonych aprobował Act S.447, znany jako Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017. Otwiera to drogę do przekazania go pod rozwagę Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów. Jeśli zostanie on przez Izbę Reprezentantów zatwierdzony, to stosowna dokumentacja może trafić na biurko prezydenta Donalda Trumpa, a po podpisaniu ten akt stanie się obowiązującym w USA prawem.

Stwarzałby on pozory legalności dla przejmowania przez żydowskie organizacje przemysłu holokaustu tak zwanego „mienia bezspadkowego”, to znaczy – znajdujących się w Polsce nieruchomości stanowiących własność skarbu państwa, albo własność samorządów terytorialnych.

Zwraca uwagę, że zaaprobowanie tego Aktu przez Senat USA nastąpiło następnego dnia po zaprzysiężeniu przez pana prezydenta Dudę pana Mateusza Morawieckiego na premiera rządu Rzeczypospolitej. Uważam, że konieczne jest złożenie w tej sprawie w Sejmie interpelacji, domagającej się od pana ministra spraw zagranicznych złożenia wyjaśnień, co konkretnie rząd, a minister spraw zagranicznych w szczególności, uczynił dla zapobieżenia narażenia Polski na niebezpieczeństwo złupienia jej przez żydowskie organizacje przemysłu holokaustu, czy może ktoś w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej składał w tej sprawie obietnice przedstawicielom państw obcych i czy którekolwiek z tych państw uzależniało swój stosunek do Polski oraz poparcie polityczne dla rządu od zadośćuczynienia przez Rzeczpospolitą żydowskim roszczeniom majątkowym, a także – co rząd pana premiera Mateusza Morawieckiego zamierza uczynić dla zapobieżenia temu niebezpieczeństwu.

Stanisław Michalkiewicz: http://www.michalkiewicz.pl

15 grudnia 2017

5
Ocena: 5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak

Pytanie jest

portret użytkownika witold k

Pytanie jest o to kto kogo wymanewrował: Żyd Goja czy Goj Żyda. Kto pierwszy wysunął a drugi akceptował żądania reperacji od władzy politycznej a nie od właścicieli - obywateli.
Ja uważam - co od zawsze głoszę, że każdy ma prawo do odzyskania swojej własności ale nie ma jej organizacja w tym państwo. Zadanie państwa to niezależność sądów i zabezpieczenie interesu narodu. |W naszym polskim przypadku. Jeśli żydowska rodzina udowodni, że ma prawa do majątku a majątek jest obecnie państwowy - to państwo określa długoterminową drogę odzyskania własności - przypominam 800 lat. Jeśli Król nadał włości to Prezydent&Premier mogą je odebrać... konieczna analiza rodziny obdarowanej.

Żeby rozwiązać ten gordyjski węzeł należy podać nazwiska uwikłanych w oszustwo ludzi władzy i ich skazać. Po pierwsze Żydów ministrów u gojów.

Nikt nic nie mówi o akcji odzyskiwania kamieniec i umoczenia w tym procederze gojów. Żyd Waltz odbiera żydowską kamienicę posługując się Gojem (pośrednikiem skupującym prawa). Mistrzostwo oszustwa. Tak w ogóle to mamy rywalizacje u starszych braci czego nie było od początku PRL. A ja myślę, że to podpucha. Że starsi bracia wykolegują PiS jak wykolegowali PZPR. Dlaczego tak myślę, bo nie słyszałem jasnej deklaracji młodych Żydów owijających PiS na temat ich kategorycznego odcinania się od żydokomuny.

Wielka prośba!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Proszę ten ALARM potraktować bardzo poważnie i ogłaszać go wszystkim i wszędzie!

Interpelacja poselska w sprawie roszczeń żydowskich

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Czy może Ktoś...

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Czy może Ktoś odpowie na tę interpelację?
Panie Kolego ze strajku studenckiego z 1981 roku, czyli Panie Ministrze Spraw Zagranicznych,
Polska ma alternatywę:
http://prokapitalizm.pl/czy-polska-racja-stanu-to-stawianie-na-jednego-k...

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.