Skip to main content

"Nie byłoby tego, co jest dzisiaj, bez Lecha Kaczyńskiego" - podkreślił prezes PiS

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Nie mogę tego zdania tak zostawić. Po prostu.
Zawsze jest: prawda, święta prawda i gówno prawda - zwłaszcza u Lachów, jeden mądrzejszy od drugiego. Żadnych wniosków.
Tak, więc: prawdą jest to, że „Nie byłoby…” i to jest „święta prawda” upersonalizowanie kogokolwiek to „gówno prawda” – pole do samo zaganiania się w narożnik.

 • Prawda jest taka, że wchodzimy po raz kolejny w pułapkę bez wyjścia. W pułapkę zawsze wprowadzali nas nasi przeciwnicy, ponieważ mają w pamięci przyrodzone nasze cechy, które lokują nas wśród hegemonów.

  Przypomnę trzy: Liberum veto, przeszacowany rozwój drugiej polowy lat trzydziestych ukrócony przedterminowym atakiem Hitlera i Stalina. Epoka Gierka – taktyczne zadłużenie i uzależnienie, które bez przerwy i przeszkód jest realizowane.

 • Prawda jest taka, że LK pokazywany jako zbawca, to w istocie grupa frustratów, tak daleko nieufnych wobec wszystkich i wszystkiego, że zostali wykorzystani w „Magdalence” jako (…).
 • Prawda jest taka, że zabrakło nam politycznych przywódców na własne życzenie.
 • Prawdą jest to, że obecne ściganie para mafii jest odbierane jako wojna gangów i nic nie wnosi do poprawy państwowości, bo ta jest elementem rywalizacji.
 • Prawdą jest to, że jeśli nie nastąpią radykalne zmiany przekazu po raz kolejny nasza państwowość upadnie.
 • Prawdą jest to, że chronieni przez bezpiekę ścigają bezpiekę, a to jest pożywka do nieuznania polskiej państwowości jako autorytetu ponad interesy.
 • Prawda jest taka, że za mało przebija się element upodmiotowienia podatnika, a tu leży klucz do obronienia się przed kolejnym upadkiem.
 • Prawdą jest, że parobek nowego rozdania ubekistanu przywołuje (ostrzega) zawczasu przed powtórką z Gierka - a nie lider rządzących.

  Lach jest panem i musi to czuć: w podatkach, jawności, otwartości, jasnej deklaracji politycznej, ideowej, religijnej. Lach – Polak to nie Żyd, Niemiec, Rosjanin, Chińczyk… nie można go wziąć na łańcuch. Dlatego, moi mili parafianie, Żydem jest ten, który ma matkę Żydówkę a ojca Polaka.

  witold k

  11 października 2017

 • 5
  Ocena: 5 (5 głosów)
  Twoja ocena: Brak