Skip to main content

Andrzej Duda dogadał się z Jarosławem Kaczyńskim. Znamy założenia prezydenckich ustaw o SN i KRS

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Chwali się internetowe wydanie – zawiadamia - dziennik.pl Tutaj wskazywałem na obszar polityczny problemu, problemów z Temidą. Teraz chciałbym wskazać formy manipulacji, wspólnego miejsca – łączącego wszelakie koterie mające się za elity.

Jeśli jest tak, że dana grupa, jak nazywamy, obóz rządowy, prezydencki: taki czy inny kieruje się li tylko i wyłącznie Polityką matką mądrości, ale nie dementuje form manipulacji - to także ponosi współwinę za konsekwencje manipulacji. Te zawsze wcześniej bądź później odwracają się od manipulanta.

Tytuł, choć rozumiem jego formę zaczepną wobec czytelnika, nie rozjaśniony w tekście, stawia dwóch ważnych, najemnych pracowników suwerenna w pozycji, jaka im nie przynależy. Władca niegdyś decydował i za to ponosił odpowiedzialność. Te czasy minęły i nie wrócą. Nie wrócą, ponieważ cele, kilkuwiekowe osiągnięcia Masonerii są funta kładów warte. Tak jeśli idzie o formy niszczenia Chrześcijaństwa jak i nie skuteczne modyfikowanie np. Islamu.

Z polskiego na nasze. Autor tekstu pod tytułem „Andrzej Duda dogadał się z Jarosławem Kaczyńskim.” chciał zapewne powiedzieć, że Prezydent i Kierownik partii rządzącej ustalili formy sprawdzania i usuwania osób, których wiarygodność jest wątpliwa i osób których wiarygodność musi być jeszcze analizowana. Mowa o agenturze wpływu tzw. odwróconej. Jaruzelski układając się z Zachodem (1983) obiecując powołanie TK ustawił personalia, które do tej pory (podobnie do WSI) stanowią odwróconą agenturę Zachodu właśnie.

Owi ludzie nie są przydani Zachodowi (UE) i przewiezie się na nich tak jak CIA przewiozło na oficerach WSI. Więcej: UE już to wie, ale podobnie do Gierka jest w stanie wypłacać im żołd w ramach zobowiązań wcześniej zaciągniętych i zrealizowanych. Tu przywołam Gierka. Nikt z Zachodu nie wskaże Gierka jako elementu ważnego w stosunkach z Polską, ale poczucie lojalności (podpisanie lichwiarskich pożyczek) zachowali w postaci żołdu dla syna: profesora Gierka Adama.

Tak to wygląda, moi mili parafianie.

witold k

24 września 2017

4.42857
Ocena: 4.4 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak