Skip to main content

Mamy Redakcję!

portret użytkownika Admin

Ze względu na coraz większą popularność naszego portalu oraz plany związane z jego rozwojem zaistniała potrzeba, abyśmy podzielili się obowiązkami. Do zagospodarowania było wiele tematów: sprawy logistyczne, merytoryczne, czysto informatyczne itd...
W chwili obecnej poszukujemy jeszcze do współpracy grafika, programisty, korektora oraz tłumacza języka angielskiego.

Tymczasem z przyjemnością informujemy, że 5 lutego 2009 r ukonstytuowała się redakcja Trybunalskich, w skład której weszli: Witold Kowalczyk, Jolanta Lgocka, Piotr Korzeniowski oraz Piotr Majcher.

Z początkiem marca 2008 roku Trybunalscy.pl stał się prywatnym i (jak wcześniej) niezależnym portalem publicystycznym, informacyjnym i dyskusyjnym. Zajmujemy się polityką, ale także szerokim zakresem spraw: od historii, po wiarę i obyczaje.
Na Trybunalskich.pl można zamieścić...
artykuł, felieton, komentarz, ankietę, pytanie, ogłoszenie, apel... protest, dyskutować na forum. Każdy użytkownik otrzymuje swoją podstronę, może też założyć grupę tematyczną oraz prowadzić blog.
Warunkiem jest zarejestrowanie się. W ankiecie podajemy prawdziwe imię i nazwisko, telefon kontaktowy, e-mail, piszemy parę słów o sobie. Informacje te będą dostępne tylko i wyłącznie dla innych zarejestrowanych użytkowników portalu.

Wychodząc na przeciw sugestiom i oczekiwaniom dopuszczamy możliwość publikowania pod pseudonimem, ale pod warunkiem, że zostanie to uzgodnione z Redakcją. Są bowiem sytuacje, gdy pewne osoby ze względu na pełnione funkcje społeczne, polityczne, stosunek służbowy itp. nie mogą publicznie prezentować swoich poglądów. Tymczasem ich głos w dyskusji, choćby ze względu na wiedzę merytoryczną, mógłby rzucić nowe światło na sprawy, które czasami dla zwykłych ludzi wydają się niezrozumiałe.

Ze względu na natarczywe ataki ze strony różnego rodzaju spamerów oraz rozwalaczy dyskusji wprowadziliśmy regulamin (w zakładce u góry), którego każdy użytkownik powinien przestrzegać. W przypadku rażącego naruszenia zasad tego regulaminu oraz braku reakcji na upomnienia rościmy sobie prawo do czasowego zablokowania konta, przy czym decyzję taką podejmuje Redakcja.

Jesteśmy otwarci na propozycje, kolejne sugestie i oczywiście zachęcamy do rejestrowania kont oraz uczestnictwa w dyskusjach. Mamy też nadzieję, że już niebawem wyjdziemy z naszym portalem do realu i zachęcimy mieszkańców Piotrkowa oraz okolic do większej aktywności społecznej.

Tymczasem zapraszamy do dyskusji, oceny wprowadzonych zmian oraz przedstawiania dalszych propozycji.

Redakcja

6 lutego 2009

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze: