Skip to main content

GMO - LASY czyli jak POlska traci niepodleglość.. powoli w mroku nocy

gmo.jpg

Mam ostatnio dużo czasu na śledzenie tego co się dzieje w kraju, nie biorę udziału w świątecznej krzątaninie, nie chodzę do pracy więc słucham i czytam a dzieje się wiele w naszym biednym kraju i to niestety dzieje się bardzo źle...

1. LASY PAŃSTWOWE W NIEBEZPIECZEŃSTWIE
Artykuł opublikowany na stronie: http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/119125,nocne-debaty-o-lasach-pans...
" W poniedziałek ok. godz. 20.00 Prezydium Sejmu i Konwent Seniorów określiły harmonogram obrad, ustalając, że w punkcie trzecim dzisiejszego (środa) 83 posiedzenia Sejmu, które rozpoczyna się o godz. 21.30, odbędzie się trzecie czytanie wniosku o zmianie Konstytucji. Wcześniej odbędzie się głosowanie nad uzupełnieniem porządku obrad o wniosek obywatelski o poddanie pod referendum ogólnokrajowe sprawy przyszłości Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe i Polskiej Ziemi.Czyli czytanie trzeciej w historii naszej Konstytucji poprawki zaplanowano gdzieś ok. godz. 1.00 w nocy z środy na czwartek!!!

Przypomnijmy :
Wszystko zaczęło się w styczniu 2014, kiedy mocą nowelizacji ustawy, przeforsowanej przez rząd Donalda Tuska, zobowiązano Lasy Państwowe do przekazania budżetowi państwa w latach 2014 i 2015 po 800 mln zł. Zdecydowano też, że od 2016 r. Lasy będą rocznie przekazywać do państwowej kasy 2 proc. wartości sprzedanego drewna. Ze skasowanej Lasom kwoty 1,3 mld zł ma trafić na Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych, a pozostałe 300 mln zł na zmniejszenie deficytu budżetu państwa.

Polacy stanęli murem nie tylko w obronie Lasów, ale i polskiej ziemi, która od 2016 roku zagrożona jest masowym wykupem przez obcokrajowców. 1 maja 2016 kończy się dwunastoletni okres ochronny - Obie te sprawy zjednoczyły Polaków w obywatelskim proteście. Pod wnioskiem o ogólnopolskie referendum ws. Lasów Państwowych i renegocjacji Traktatu Akcesyjnego w kwestii sprzedaży ziemi obcokrajowcom podpisało się 2,5 mln osób. Wnioskowano w nim, by cudzoziemcy mogli kupować ziemię w Polsce dopiero od roku, w którym siła nabywcza średniej pensji Polaka będzie stanowiła minimum 90 proc. średniej siły nabywczej średniej pensji mieszkańców pięciu najbogatszych krajów UE. Jak na razie zarabiamy ponad pięciokrotnie mniej.
Okazuje się jednak, że PO I PSL mają 2,5 miliona podpisów Polaków głęboko w nosie i próbują i tak sprzedać i zniszczyć:" ostatnie srebra rodowe" bez wiedzy rodaków jak najszybciej w nocy, po cichu.
Na szczęście dzięki BOGU to się nie udało do zmiany konstytucji zabrakło im 5 głosów (bo potrzebowali 2/3 większości).

Ten przykład pokazuje jak trzeba pilnować Polski i nie spać!
a to wynik głosowania:
http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=...
warto zobaczyc indywidualne głosowanie ...
Oczywiście w tvp , tvn, tvp info i w Polsacie ani słowa o tym głosowaniu nie było - za to w necie głównym tematem jest to, że posłanka Pawłowicz jadła sałatkę na sali sejmowej - szczerze mówiąc jeśli jadłą to smacznego bo może to jej głos był tym który przeważył w głosowaniu (przypomnę 5 głosów różnicy!)
ps. co byśmy zrobili gdyby wczorajsze głosowanie przebiegło inaczej czy jesteśmy gotowi na okupację Warszawy w obronie 1/4 kraju jaką stanowią LASY, kosztem świąt i bycia z rodziną ...
2. W Polsce jest już GMO i to nieważne, że oficjalnie jest zakazane.
Podczas jednego z listopadowych głosowań poprzez trick ustawodawczy:
"Jak poinformował podczas specjalnie zwołanej konferencji prof. Jan Szyszko, poseł PiS, ustawa o zmianie ustawy o organizmach genetycznie modyfikowanych, nazywana przez koalicję PO-PSL mianem nowelizacji już istniejącej ustawy, jest tak naprawdę zupełnie nowym i tym samym odrębnym dokumentem, umożliwiającym produkcję żywności i pasz z organizmów GMO. - Za ewentualny wysiew nasion GMO tych wymienionych w rejestrze nie grozi już kara utraty wolności do 12 lat, ale likwidacja upraw oraz - ewentualnie - mandat - tłumaczył Szyszko"
" Mamy do czynienia ze świadomą destrukcją prawa w zakresie genetycznie modyfikowanych organizmów - mówił poseł Dariusz Bąk. - Społeczeństwo jest zajęte sprawami wyborów samorządowych, uznając że społeczeństwo nie będzie zainteresowane tym, co dzieje się w sejmie i w efekcie przeforsowano ustawę - dodał.
Podkreślał, iż stało się to w sytuacji powszechnego sprzeciwu obywateli oraz decyzji UE o tym, aby rządy narodowe same decydowały, czy chcą wprowadzać GMO. - To ma na celu zniszczenie środowiska naturalnego Polski oraz polskiego rolnictwa, konkurencyjnego w świecie - skonstatował"
http://www.prawy.pl/z-kraju/7674-poslowie-zdecydowali-o-legalizacji-stos...
nic dodać nic ująć - Polacy mają być biedni i schorowani tylko komu w ten sposób szykuje się nową przestrzeń do życia ? Kto ma nas zastąpić, czyimi gojami mamy być we własnym kraju ...?

cdn...

Ania

18 grudnia 2014

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak

O Boże...

portret użytkownika witold k

Zawsze rządzili nami parobcy... nieco niżej w komentarzu - poniżej, podałem ścieżkę niszczenia PRL czytaj Polski i Polaków, jako potencjalnego ponownego hegemona w Europie.

Teraz zdanie o lasach. Około roku temu na kardiologicznej rehabilitacji, przez niespełna miesiąc, rozmawiałem z leśnikiem takim od pokoleń. Polskie parobki od lat nakazują służbom leśnym, za pieniądze UE spisywać każde drzewo, ścieżkę i stan. Po spisaniu i wbiciu do europejskiego sytemu monitorować ich bieżący stan. Kontrola nad tym przez polskie państwo w praktyce nie istnieje. Zwolniono tysiące ludzi, pozostali podlegają europejskim strukturom.

Nie odnoszę się w tym komentarzu do GMO. Za mało wiem. Wolę zawsze przywoływać stan z czasu sprowadzenia do Europy z Indii, przez ówczesnego władcę Prus, nowej nie znanej byliny, nazwanej z niemiecka kartoflem.

Kartofle, Owy, nakazał sadzić i jeść Polakom na terenach okupowanych przez Prusy. Co było dalej. Dalej było tak, że Polacy dzięki ziemniakom przeżyli europejski głód. Czy mamy ponownie być królikami doświadczalnymi? Na to pytanie mają odpowiedzieć naukowcy. Choćby nasz kolega z redakcji. Piotr Majcher.

Boże, widzisz to i nie grzmisz

5

Ci POpaprańcy prowadzą nas do całkowitej likwidacji wszystkiego co Polskie, co stanowi o być albo nie być tej naszej Ojczyzny. Zrobili już tak wiele złego, że nie pojęte jest to, jak im to się mogło udać?

Polska obdarta ze wszystkiego!

Niestety, to co dokonuje z Polską obecna koalicja PO-PSL jest zbrodnią przeciwko Polsce. Ale tak się dzieje za przyczyną większości Polaków, którzy tak wybrali, lub nie poszli głosować. Co się z tobą stało Polsko? Larum grają!

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.