Skip to main content
portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

XVIII List do Przyjaciół

Do wskazania następnie opisania (w jednym miejscu) podziemnej wojenki o lokalne korytko na tzw. prawicy zabieram się od lat. Z mojej rozrzuconej w latach pisaniny jasno to wynika. Wiadomo kto z kim i w jaki sposób rywalizuje.

Maniutkomanię, potem PROM (patriotyczny ruch ocalenia maniutkomanii) udokumentowałem. Zresztą to powszechna opinia, jedynie ją opisuje i w ten sposób tworzę historyczną dokumentację. Nikt inny tego nie robi. Dlaczego?

Jednak. Żeby mogła powstać zorganizowana ekipa, która poprzez manipulacje, przy cichym błogosławieństwie lokalnych hierarchów – ostatnia kampania do Samorządu – mogła od 20 lat opróżniać lokalny rondelek trzeba było... Chyba każdy kto od 1994 roku, jest jakoś zaangażowany w spr. samorządowe po stronie politycznej dostał i to nie raz a to telefon, a to lekkie zdezawuowanie, a to nieposkromione nerwy na temat tego czy innego nie ułożonego. Nadałem temu ułożonemu (…) przymiotniki wyżej wskazane. Odtrąceni, naznaczeni w swej większości odeszli i trwają... Oczywistym jest, że to tykająca energia bądź bomba. Mijają lata a czas nie znosi próżni. Zwłaszcza, że uzurpatorzy zwycięscy w 40% frekwencji wyborczej uznali się za jedynych przydatnych. Dezawuując kolejnych i kolejnych, w tym podejmując próby dominacji w obym terenie i to po obu stronach polskich politycznych podziałów. Na tzw. lewicy i tzw. prawicy personalizując u państwa: p. Maćkowiaka i p. Dróżdż. Staram się, od lat opisywać, wskazywać, podpowiadać, ale i ja jestem poddany obstrukcji.

Jak wyżej. Życie nie znosi próżni i tak powstał drugi PROM (patriotyczny ruch obalenia maniutkomanii).

Jest ktoś kto jest wstanie zatrzymać to szaleństwo... Przypomnę. W 2002 roku powstał portal (piotrkowianie.pl) mający skupić najszerzej rozumianą prawicę. Następnie interaktywny portal w Radzie Miejskiej, wreszcie trybunalscy.pl. Ten ostatni ostał się okrzepł i jest do wykorzystania.

witold k

28 marca 2014

4.11111
Ocena: 4.1 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak