Skip to main content

Macierewicz o wypowiedzi Komorowskiego

portret użytkownika Admin
06.10.2011 12:00
06.10.2011 13:49

Dziś o godz. 12.00 w biurze poselskim Antoniego Macierewicza w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się konferencja prasowa na temat wczorajszej wypowiedzi Bronisława Komorowskiego o katastrofie smoleńskiej i incydencie gruzińskim.

W programie Moniki Olejnik w TVN24 pytany o ostrzelanie prezydenckiego konwoju w Gruzji i słynne jego słowa "jaka wizyta taki zamach" Komorowski stwierdził:

- Był w samochodzie bez polskiej ochrony, bez profesjonalnego kierowcy wieziony na granicę. Żałuję, że mocniej tego nie powiedziałem. Może do dramatu w Smoleńsku by nie doszło (...) I muszę pani powiedzieć, że żałuję, że wtedy mocniej tego nie powiedziałem, bo być może otoczenie prezydenta Lecha Kaczyńskiego, a może i pan Jarosław Kaczyński by powiedział: uważaj z tego rodzaju zachowaniami na przyszłość. Pilnuj swoich ludzi, żeby oni ciebie lepiej pilnowali, strzegli. Może by do tego następnego dramatu w Smoleńsku też z tego powodu nie doszło.(...) nie mogę zrozumieć tego, że ktoś mógł przejść do porządku dziennego nad narażeniem prezydenta Lecha Kaczyńskiego albo na śmieszność czyli fikcyjny zamach albo na dramat prawdziwego zamachu – powiedział w rozmowie z Olejnik prezydent Komorowski.

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak