Skip to main content

Wolność - ach ta wolność?!

portret użytkownika pasternik

Jak zapewne, obserwatorzy naszego piotrkowskiego światka już wiedzą, radni Rady Miejskiej w osobach 17 i jeden, wystosowali protest do Senatu w sprawie Ustawy legalizującej dzieciobójstwo.

Można było dowiedzieć się z prasy, dlaczego wybrani przez gazetę radni, podpisali się pod protestem. Niektóre wypowiedzi są tak wykrętne, że zasługują na wycięcie ich z prasy i schowanie na lepsze czasy. Te niedługo staną się faktem - to jasne.

Dziękując radnym, którzy protest podpisali, zainteresowaliśmy się radnymi, którzy go nie podpisali: Adamska Cecylia, Berliński Lubomir, Błażejewski Mirosław, Bujakowski Zbigniew, Cyniak Tomasz, Czapla Andrzej, Dutkiewicz Anna, Grynkiewicz Marek, Kazana Wojciech, Kisson-Jaszczyński Jerzy, Krasiński Ryszard, Kruz Jan, Lizak Zbigniew, Moliński Mieczysław, Pol Andrzej, Richter Marek, Tuzikiewicz Zdzisław, Witkowska Zdzisława, Kwiecińska Magdalena i Henryk Komar.

Z tej grupy swe poglądy wyraził Pan Jerzy Kisson-Jaszczyński - jest przeciw aborcji, ale boi się, że ziemia nie pomieści tylu ludzi, choć przypadku chińskiego nie popiera. Jesteśmy ciekawi innych powodów, które nie pozwoliły podpisać protestu.

Pasternik

Piotrków Trybunalski, 28. 09. 1996

5
Ocena: 5 (1 głos)
Twoja ocena: Brak