Skip to main content

Dlaczego czekamy Panie Pośle?

portret użytkownika Piotr Korzeniowski
logo unia.jpg

W dniu 26-go października 2009 roku, podczas spotkania w Piotrkowie Trybunalskim, Poseł Antoni Macierewicz zapewnił swoich sympatyków, że do końca października b.r. złoży do TK skargę na traktat lizboński! Powiedział jeszcze, że pod wnioskiem znajdzie się 68 podpisów posłów! Dziś jest już 2-gi listopada i o skardze cicho! Pan Adam Wielomski napisał w najnowszym “Najwyższym Czasie” Nr 44 (1015) str. XLVD, że istnieje fachowe polskie opracowanie orzeczenia niemieckiego Federalnego Trybunału Konstytucyjnego na temat niezgodności traktatu z niemiecką konstytucją. Opracowanie to liczy kilkadziesiąt stron i jego autorem jest prawnik dr Paweł Bała, zastępca Redaktora Naczelnego “Pro Fide, Rege et Lege”.

Jeżeli opóźnienie w złożeniu skargi do TK wyniknęło z tego, że parlamentarzyści uzupełniają wniosek zgodnie z sugestiami z opracowania Pana Bały to nie ma czym się niepokoić. Gorzej jeżeli jest jakiś inny (polityczny) powód!

Miejmy nadzieję, że sędziowie z TK nie oddalą tej skargi!

Piotr Korzeniowski: www.prokapitalizm.pl

2 listopada 2009

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Próba odpowiedzi!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Aktualności PiS
Piotr Korzeniowski

Pytanie brzmi: Dlaczego czekamy...

portret użytkownika witold k

odpowiadam, bo permanentnie rządzi polskie piekiełko. Dowalić każdemu (zwłaszcza wtedy kiedy podejmuje najtrudniejsze sprawy) kto się rusza... oczywiście swojemu... znaczy z konkurencyjnej koterii. Polski nie ma... zhandlowano ją za Klubu Krzywego Koła. Swoją drogą nikt o tym nie mówi, każdy tym kupczy - niektórzy stoją w rozkroku. Chcieli by traktat podpisać oraz nie podpisać... Mamy się jednoczyć w takim kierunku żeby miał kto zmienić układ. Układu koterie przepraszam partie nie zmienią. To musi być wielkie narodowe poparcie, nie kanapowe znaczy partyjne.

Ja rozumiem oczekiwanie od partii biorącej kasę podatników... inne bez finansowych szans... ale te partie są zakładnikami poprawności... Na boku pozostawiam, tym razem, wielkie z personalizowanie polskiej polityki. Owo spersonalizowanie doprowadziło, do tego, że jeden drugiego nie lubi i już... zabiera zabawki i czai się...

A przy okazji: kto z piotrkowskich polityków i innych super ważnych napisze o swojej grupie tekst nie ułożony żeby nie powiedzieć "dulski" od moralności owej...

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.