Skip to main content

Podziękowanie za Solidarność z Ojcem Świetym

portret użytkownika Admin
BentedyktXVI.jpg

Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu organizatorów za udzielenie osobistego poparcia dla „Deklaracji Solidarności z Ojcem Świętym Benedyktem XVI”. Ma ono duże znaczenie będąc wsparciem dla papieża w jego tak trudnej misji oraz poparciem dla nauczania Kościoła katolickiego zawartego w Encyklice „Humanae vitae”.
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia jako organizacja afiliowana przy międzynarodowej organizacji Human Life International prowadził ten protest na stronie internetowej http://www.tak-dla-benedykta.pl/ we współpracy z Katolicką Agencją Informacyjną z Austrii „Kath net”.
Listy z Waszymi podpisami zostały przekazane do Watykanu z końcem maja 2009 r. przez Dyrektora HLI - Rome ks. prał. Ignacio Barreiro Carambula.
W sumie zebraliśmy ok. 80 tys. podpisów:
My zebraliśmy 44.672 deklaracje
Austriackie „Kath net” 20.809
HLI w USA ok. 14 tys.
 
 
Deklaracje podpisywano w 13 językach. Osoby wspierające reprezentują 131 krajów. Najwięcej było Polaków 24.743.
Załączam podziękowanie od Ojca Świętego w języku angielskim, podpisane w imieniu Jego Świątobliwości przez abp Fernando Fioni (Substytut).
Podziękowanie od Ojca Świętego (.pdf)
 
Jednocześnie zapraszam na naszą stronę internetową www.hli.org.pl
Podziwiając Wasze zaangażowanie w tej ważnej sprawie, proponuję naszą bezpłatną gazetkę internetową, w której można znaleźć rzeczowe informacje na temat obrony życia i rodziny na całym świecie. Jeśli ktoś nie chce jej otrzymywać wystarczy kliknąć w zaznaczonym miejscu.
 
Serdecznie pozdrawiam
Ewa Kowalewska
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
Human Life International - Polska
 
 "TAK! dla Benedykta XVI"!

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak