Skip to main content

800 plus + druga w III RP wyprzedaż państwowych firm

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

800 plus + druga w III RP wyprzedaż państwowych firm jako główna linia różnicy między dwoma politycznymi kierunkami w Polsce.

Tutaj należy wtrącić pokazać zjawisko podrzucania zgniłych kartofli tzw. system wielopartyjnego. Wspomnę polską partię przyjaciół piwa czy kolejne marionetki - parobków znakowanej mamony realizujące permanentny szum. Przykład uczniów (parobków) układu PRL& Zachód – najogólniej wskakując ponieważ to element dużej gry więc elastycznej. Za tym idącej ideowej, politycznej, ideologicznej przestrzeni do siania zamętu z jej gwarantem ordynacją proporcjonalną i brakiem obowiązku udziału w wyborach.

Jeszcze na początek. Wszystkie, że tak powiem medialne marionetki będą się zapluwać stosunkiem do waloryzacji socjałów a pominą zasadniczy kierunek dalszego podporządkowywania landu Polska. O tym jak bardzo głupio to robi Zjednoczona Prawica rozprawiam od lat. Mowa o uwłaszczaniu obywatela pod propagandą socjalną zamiast kapitalistyczną. Nie ma mowy o wekslu a o tym, że się należy, że władza jest dobra. Mamy tu dowód na to, że ZP podobnie do innych politycznych grup nie zna nie rozumie natury w tym polskiej pańskiej duszy...

Społeczności Zachodnie zwłaszcza w czasie globalnej gospodarki i taniej siły roboczej w innych terenach musi zachować dotychczasowy poziom dobrobytu, którego nie można uzyskać poprzez pracę z technologicznych i imperialnych powodów (nie jest tym zainteresowany przemysł woli maszyny).

To co zrobił Niemiec zaraz po II WŚ uwłaszczył rodaka dziś sprowadza się w np. byłych demoludach czy niemieckiej kolonii Grecji do próby poprawiania poziomu życia swego obywatela. Jest to ważne z powodów narodowych, kulturowych - ostatnie formy ratowania starych nacji, których zniszczenie zapewnia totalną wojnę na wyniszczanie.

Uwaga najważniejsza. Pisałem po co ukłucie oligarchów Zachodu występujących pod Nickiem komisarza (to po wywaleniu komisarzy przez Stalina) bon motem "Polski Ład" przecież wiadomo, że idzie o ład w Polsce. Tak oto pokazałem, naszą narodową głupotę tyle razy wykorzystywaną przeciw nam samych.

Poprawa socjałów w Polsce leży w podstawowym interesie Eurokołozu. Jeśli parobek Jaruzelskiego i Sorosa niejaki Balcerowicz znów mówi o wyprzedaży państwowego przemysłu to co robi: to samo co Zjednoczona Prawica szykuje dobre warunki... Obie strony mogą się nazwać patriotami; kwestia wiedzy układu i konsekwencji.

Powtórzę. To co robi III RP pod administracją ZP jest dobre. Źle, bardzo źle podane pod strzechy. Każda poprawa socjałów ma mieć wskazany termin do jej ubruttowienia z wyjaśnieniem powodów takiego podejścia do spraw.

witold k

17 maja 2023

4.22222
Ocena: 4.2 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak