Skip to main content

Referendum 2023 PT - że niby nie odbyło się?

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

z naszego archiwum

Referendum 2023 PT - że niby nie odbyło się, to rozejrzyjmy się po okolicy.

Na tę chwilę, 22 kwietnia, jeszcze nie wiemy czy ostatni akt referendum - udział w głosowaniu się nie odbędzie. Owszem element zbędny (klocki są poukładane) jednak Sąd (Komisarz Wyborczy) za współudział w blokowaniu aktu głosowania należy odnotować. Jest bowiem tak, że w świecie w czasie internetu i z nim związanej elektroniki wszyscy jesteśmy słabo piśmienni. Zły nieczytelny charakter pisma to powszechność wykorzystanie tego a to zrobił Komisarz Wyborczy jest karygodne. Nie wiem czy to leniwa asekuracja, jak idzie o późniejsze sprawdzanie pieniędzy jakie by się przewinęły w kampanii czy temida jest personalnie środowiskowo powiązana z piotrkowską koterią.

Wszystkie elementy społecznej, środowiskowej, politycznej, publicznej wnętrzności pokazały się. Strony; jak idzie o żołdowców i chętnych zostały pokazane. Niekompetencja, zaściankowość, polityczna eugenika stron także się ujawniły. Nie wyróżniła się któraś ze stron a to obciąża koterię ponieważ mają narzędzia i chroni ich Ustawodawca - w swej nieodpowiedzialności.

Najważniejsze - zainteresowanie mieszkańców-podatników nic się nie poprawiło. Dzieje się tak od zawsze ze względu na właśnie eugenikę: lekceważenie, kupczenie, mamienie, wprowadzanie w błąd; umniejszanie, pauperyzowanie przeciwnika. Swoich trzymanie za kaganiec.

Numer z odrzuceniem takiej ilości podpisów to rzecz bez precedensu. Raczej Komisarz wezwać powinien Ustawodawcę co do podpisu elektronicznego na listach poparcia. To kompromitacja urzędu Komisarza.

witold k

22 kwietnia 2023

więcej niebawem

4.076925
Ocena: 4.1 (13 głosów)
Twoja ocena: Brak