Skip to main content
portret użytkownika witold k

W 34. rocznicę wielce ważnej politycznie inicjatywie ujawnienia noszonej przez lata nadziei na jak potem nazwiemy III RP. Pomysły, wręcz program pokazania po latach naszych celów, nadziei oryginalnych pomysłów w tym wypadku Energetyki nie znajdują wsparcia. Może zrozumienia, potrzeby? Rzecz tyczy politycznych nadziei katolickiej opozycji jak to P. Kiszczak nazwie „Ekstremy solidarnościowej”

Zatem. Krystalizujące (1988-93) się pomysły na energetykę oparte na finansowym, organizacyjnym planie uwłaszczeniowym zarządzanym poprzez Samorząd nie ziściły się, upadł w ogóle pomysł obywatelskiego uwłaszczenia. W Rejonie Energetycznym takie plany mieliśmy, ówczesny kierownik Rejonu był gotowy do pokierowania firmą jako jednostką samodzielną w samorządowym układzie biznesowym opartym na współodpowiedzialności akcjonariuszy. Władza nadrzędna państwowa co oczywiste była rozumiana jako strażnik zachowania majątkowego obywateli – akcjonariuszy oraz wsparcie finansowe nowych potrzebnych technologii. Dziś widząc co zrobiliśmy z Samorządem, polem totalnie zawłaszczonym przez koterie, także za długo trwającym oporem materii od dołu po szczyty trudno przewidzieć gdzie dziś bylibyśmy. Cele wyrażane na jeszcze tajnych potem półoficjalnych spotkaniach to testament.

Niestety. Biorąc obecne bezpardonowe formy ekspansji Eurokołchozu; realizacje pierwszego Komunizmu kierowanego z Moskwy a przeniesionego do Brukseli na dziś nie ma szans na powrót do oryginalnych form wpierw unaradawiania następnie z takich pozycji ponad narodowych, kulturowych form współpracy w Europie Roberta Schumana.

Ważnym potrzebnym jednak jest przypomnienie uświadomienie, że mieliśmy takie osoby takie środowiska wybiegające do przodu i zniszczone przez wyścig do tortu.

Funkcjonuje jak nazywam IV Konspiracja a ruch sługi Bożego Roberta Schumana IMS ma się dobrze znajduje wsparcie w Polsce w Europie i jest obiecujący.

witold k

14 stycznia 2023 w 34 rocznicę reaktywizacji Solidarności w polskiej Energetyce. Jak niebawem sie okaże Energetyki w Polsce.

4.6
Ocena: 4.6 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak