Skip to main content
portret użytkownika IMS.PT

Flanka Zachodnia w pełniej prezentacji - poniżej.

Podejmijmy działania medialne i inne w celu zapobiegania negatywnym skutkom jakie mogą wynikać z takich inicjatyw jak ta organizowana w Brukseli 2 marca 2022 o godz. 19.00-21.00, przez promotorów groźnej ideologii Spinellego.

Szanowni Państwo,
Podczas gdy cała Europa i świat skupia się na wspieraniu Ukrainy, aby doprowadzić do pokoju, w Brukseli za kulisami zorganizowano spotkanie (dane tego spotkania poniżej), jakby potajemnie, gdzie zbiera się grupa osób promujących bardzo groźną neokomunistyczną ideologię Spinellego w celu budowania europejskiego superpaństwa, które jest w swoich ideologicznych celach znacznie groźniejszym systemem niż komunistyczny Związek Radziecki i despotyczny system Rosji budowany pod reżimem Putina.

Obecna sytuacja na Ukrainie zmobilizowała narody w Europie w kierunku powrotu do Wspólnoty Narodów Europy wg Schumana, bo dotychczasowy model Unii Europejskiej niestety przyzwalał na szerzenie się agresywnego totalitaryzmu Putina i związanej z nim ideologii neokomunistycznej. Obecna sytuacja jest szansą do zatrzymania jakichkolwiek superpaństwowych systemów, a do takiego właśnie prowadzi ideologia Spinellego.

W związku z powyższym podejmijmy różne działania, w tym medialne i inne w celu zapobiegania negatywnym skutkom jakie mogą wynikać z takich inicjatyw jak ta organizowana w Brukseli 2 marca 2022 o godz. 19.00-21.00, przez promotorów groźnej ideologii Spinellego. Nie możemy dopuścić do deformacji Unii Europejskiej zamieniając model wspólnotowy w superpaństwo. Dzisiaj widzimy do czego prowadzi budowanie imperium Putina i nie chcemy, aby powstało imperium europejskiego superpaństwa wg ideologii Spinellego, przed czym przestrzegał Czcigodny Sługa Robert Schuman.

„Moja idea nie polega na tym, aby połączyć kraje w celu stworzenia superpaństwa. Nasze kraje europejskie są historyczną rzeczywistością. Z psychologicznego punktu widzenia byłoby to niemożliwe i nierozsądne, aby się ich pozbyć. Ich różnorodność jest dobrą rzeczą i nie ma sensu aby je usuwać lub dokonywać zrównywania lub unifikacji” (Robert Schuman)

„Strzeżcie się tych, których czar prowadzi cię do bierności. Strzeż się tych, którzy chcą uśpić cię w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa. Strzeż się dostarczycieli pustych zapewnień dotyczących środków realizacji bezpieczeństwa. Oni starają się wprowadzać etapami i krok po kroku, to co zdrowy duch narodu odrzuca i się temu sprzeciwia. Ostateczny ich cel jest jasny. Oni starają się zgasić życie religijne w kraju i w ludziach. Z miłości do naszych dzieci, chcemy zapobiec tym następstwom. Taka nasza postawa, którą przyjmujemy, nie powinna wynikać tylko z przeciwstawienia się, ale przede wszystkim dlatego, że nie możemy zdradzić duszy naszego narodu” (Robert Schuman).

Ryszard Krzyżkowski
Prezes Instytutu Myśli Schumana

Przewodniczący Rady Programowej
Prof. Zbigniew Krysiak

1 marca 2022

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak

Eurokołchoz w natarciu

portret użytkownika witold k
5

Eurokołchoz w natarciu. Doskonała okazja (napaść na Ukrainę) aby wyskoczyć do przodu.

Rosja i UE to ten sam komisariat. Dobry i żył policjant. Komisarz i oligarcha. Wiele o tym w mojej pisaninie... od lat. Orzeł i reszka.

Ani na chwilę nie została wstrzymana ekspansja młodych islamistów na Europę. Działa bez przeszkód. Front Zachodni jest mocowany...

Dużo mówimy o wschodniej flance o zachodniej nic. Ani tu ani tam nikt nie jest zaineresowany powrotem do meritum. Do Europy Ojczyzn.

Tak, tak Eurokołchoz wykorzystuje wojnę do kompletnego zniew...

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Tak, tak
Eurokołchoz tak jak WHO wykorzystuje zainteresowanie naszych rodaków wojną na Ukrainie do kompletnego zniewolenia Polski
https://www.youtube.com/watch?v=duoZCdyEL0o

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.