Skip to main content

Brawo. Jesteśmy społeczeństwem Zachodu…

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Tak sprzed ca 40 lat. Mniej więcej tyle lat wcześniej Masoneria na Zachodzie rozhuśtała; tak maksymalnie likwidację starej Europy. Dwa kanały poszły w finansowanie. Pierwszy likwidacja Kościoła Powszechnego. Drugi Import wroga chrześcijaństwa do Europy mowa o tamtym Islamie… O dziejszym później.

Osiągnęliśmy poziom Zachodu sprzed dziesięcioleci. Dziś nie ma Zachodu w naszym rozumieniu. To niemrawa masa w niczym już nieprzeszkadzająca a konsekwencja trzymania jej za (…) pokazuje współczesna Francja Macrona.

Import lewactwa w III RP tak ostrzegany (jako zagrożenie dla Polski) przez Ligę Polskich Rodzin z Romanem od Giertychów zapanował i realizował swoje wydumane cele. Tutaj pojawia się moja rozterka, obawa; swego rodzaju załamanie.

To co w tych dniach pokazała tzw. prawica; te trumny z napisem „ofiara szczepień”, te lokalne harce rywalizujące z lokalnym lewactwem - to niestety, już nie huśtanie na falach naszego lokalnego, narodowego statku; a jego zatapianie.

Owszem brakuje u nas w PT alternatyw do akcji w Rynku Trybunalskim. Było do tej pory bujanie w jedną stronę. Czyli wlewano jakąś ilość wody takie pochlapanie znikało wysychało. Teraz mamy chlustanie z lewa w prawo i z prawa w lewo. Zabawa fajna ale. Niebezpieczna. Cześć z wody zostaje miedzy burtami obciąża statek.

Trzeba tutaj dopowiedzieć. Problemy lewactwa i prawactwa pochodzą z tej samej samonakręcającej się manipulacji podszytej wrogością partyjną, która przesłania rzeczywisty obraz.

Sztandarowe hasła ideologiczne polskiego lewactwa to tematy dobrze finansowane przez masonerię a za którymi w istocie jest chęć powrotu do PRL w rozumieniu przywilejów i zemsty za zdradę „Magdalenki” - przez Kaczyńskich, współtwórców układu. Dla przytomnienia; z pozycji kelnerów…

Prawactwo, że tak nazwę to mocno usadowiona krzywda wyrządzona niedopuszczonym do Komitetu przy Lechu Wałęsie. Wiele o tym w mojej pisaninie. Więcej; nowa fala to kolejne pokolenie, które zatraciło już ciągłość pokoleniową. Nie ma międzynarodowego wsparcia finansowego jak i merytorycznego. To także bunt przeciw starszym braciom. Bunt wychodowany przez właśnie Kaczyńskich, że przypomnę walkę z ZChN czy młodym Giertychem, Jurkiem, Lepperem i każdym który mógłby przeszkodzić w układaniu się…

Moje apele od lat o tym, że oczekujemy słowa Przepraszam nie docierają.

Akcje anty pisowskie prawicowe to oszołomstwo skrajnie niebezpieczne. Lewackie fajerwerki to w tej sytuacji nieznaczące finansowanie biznesu robiącego pieniądze na manifestacjach. Przede wszystkim to są akcje antypaństwowe – osłabiające naszą trudną pozycję w eurokołchozie. Ma to znamiona ojcobójstwa.

PS. Współczesny Islam - poza naturalnym spóźnionym do chrześcijaństwa o ca 300 lat lokującym się wśród zwykłych ludzi (to tacy, Ci, zostawili na świętych obrazach, dewocjonaliach, na granicy z Białorusią - kał) – dostrzega na sobie tę samą walkę, likwidację, jaka dokonuje się na chrześcijaństwie – widzi to a to jest dobra prognoza.

witold k

17 stycznia 2022

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak