Skip to main content

Wielka Orkiestra Świątecznej Eugeniki

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Tutaj przypomnę, że „Wielka Orkiestra Świątecznej Przemocy” to mój bon mot. To forma wyrażenia protestu, pretensji - to pokazanie nie oddania nie podporządkowania się ZOMO, Bezpieki i PRL-owskiej kadry. Mamy (widzimy) wypowiedzenie lojalności wobec Państwa. III RP tu przypomnę liderzy PRL grali główne skrzypce w „Magdalence”. Nikt z PRL nigdy nie poparł żadnej formy powstrzymania bezpardonowego gwałtu na państwie, na naszej przyrodzonej kulturze na świadomym manipulowaniu motłochu.

Po latach z satysfakcją oglądałem jak spragnieni powrotu do PRL do kolorowych firanek wykładali pieniądze po to, aby nie pokazać upadku projektu. Były lata za SLD i PO gdzie aparat państwa dźwigał to zdychające pełzające hybrydowe stworzenie. A działo się to już po tym jak biznesmeni z nadania ograniczyli finansowanie; poczuli wolny rynek i układali się do nowej rzeczywistości.

Karawana szła dalej…, dlaczego. Dlatego, że wpierw monopol przekazu o majstersztyku zagarniającego motłoch był tak przywalający, że głos inny nie przebijał się. Potem rzekoma ideowość przedsięwzięcia zeszła na pozom agresji; ta to jasne wzbudza agresje. Mamy kolejne lata gwarancji biznesu. Tak oto przeszliśmy do szczurołapa z Wrocławia. Agresja nad agresje; tego jeszcze nie było. Przy okazji zobaczyliśmy jak traktują masy ludzkie. Wspólna ideowość obrazowo pokazując niegodzących się na to, co sami stworzyli przy Okrągłym Stole, co ostentacyjne pokazuje WOŚP i Strajk Kobiet to zwyczajnie jak kiedyś, ktoś napisał o religii islamu szatańskie wersety. Tyle, że tym razem to naprawę szatańskie wersety.

Czy potrzebne. Skoro są to są potrzebne. Pozwalają zobaczyć problemy, jakie mamy wszędzie. Mamy, bowiem upadek na całej linii. Np. byłem na uroczystości komunijnej swojej wnuczki; a na tej samej sali była komunia dziecka, które I Komunię miało dopiero za kilkanaście dni. Nie jedna mama jest zdzwiona, że przed dopuszczeniem do I Komunii dziecko ma się nauczyć modlitwy. Dokładnie zaliczyć. Za rok już dziecko na religię nie chodzi. To tutaj mamy mięsa armatnie tak szczurołapa jak i zomowca.

Uwaga. Pomagamy w tym. Przetrzymywanie w politycznej zamrażarce po pierwsze jak Kiszczak nazwał Ekstremę Solidarnościową… Sprawy ustroju politycznego, stosunku do katolickiej tożsamości i z tego wynikającej toksyczności chętnie wykorzystywanej przez przeciwników - jak nazywamy prawicowej strony.
Obecne barbarzyństwo przy barbarzyństwie z lat pierwszego PRL okazuje się być dużo groźniejsze i ma mocniejszego sponsora. Udział w WOŚP (np. w tym 2021) Prezydenta, wicepremiera należy traktować jako formę przerzucenia mostu na przyszłość. Znaczmy procent w szczególności młodych nakręconych to szlachetni ludzie i ktoś po nich musi sięgnąć.

witold k

2 lutego 2021

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak