Skip to main content

Refleksja po zgonieniu do wsi koło Majdanka ca 2 tysięcy osób

portret użytkownika witold k
Oświęcim  (6).jpg

Owo zgonienie (atmosfera wokół żydowskiego szowinizmu) uważam za ważny przełomowy element naszego polskiego wychodzenia z niszy.

Mowa o - jak nazywają - wyzwoleniu obozu koncentracyjnego Auschwitz. Faktycznie mowa o przejęciu terenu i dalszym mordowaniu ludzi, tym razem tubylców.
Dziadek Marian Turski robi za pożytecznego? Jeden z mówców MT na uroczystym rozpamiętywaniu zakończenia haniebnej działalności homo sapiens, polegającej na bestialskim mordowaniu ludzi na skalę masową, palnął o potrzebie tolerowania mniejszości. Zapewne niechcący dał kilka "żyć" lewactwu – mowa o współczesnych grach komputerowych, które mają przemożny wpływa na owo lewactwo.

Wyciągają kilka słów z przemówienia pana Mariana po to, aby uwiarygodnić swoją szaleńczą głupawą retorykę o rzekomym, współczesnym, umniejszaniu mniejszości i to jest nieodpowiedzialne. To dalsze brnięcie w szaleństwo, które wtedy zafundowało przemysłowe mordy, a dziś idzie w kierunku dalszego rozszerzania ograniczania jak nazywają produkcji ludności pod jak wtedy przykrywką eugeniki i rozstawiania po kątach swoich przeciwników.

To nie jest prawda, że Żydzi przed 1939 rokiem byli w mniejszości. Żydzi nigdy nie byli w mniejszości z tego względu, że się wyalienowali z kultury Gojów, a żerowali na nich w białych rękawiczkach, posługiwali się Gojem. Tutaj mamy europejskie przyzwolenie na bestialstwo dokonane na Żydach i, jak wiemy, to był początek porządkowania Europy.

Dziadek, mówiąc o trosce o mniejszości, miał na myśli większość zagonioną do narożnika (Hitler przekonał swych rodaków, że wybicie Żyda da im większą swobodę), tak to było przed ekspansją Hitlera. Obecnie pod płaszczykiem troski o mniejszość likwiduje się większość. Żadna masoneria, żadna lewica tylko uczniowie Jezusa Chrystusa wyeliminowali to narzędzie (eliminacja ludzi) władzy.

W kulturze Zachodu nie ma i nie było nienawiści, uprzedzania do mniejszości. Jest wskazywanie jej mniejszościowej pozycji w społeczeństwie. Tak jest i mniejszościom to odpowiada, one w ogóle nie uczestniczą w zadymach, akcjach medialnych, atakach na rzekomą większość. To, co mamy, to elementy programów ograniczania produkcji ludności. Biały człowiek poprzez swoją lewacką wierchuszkę pozbawia się przyszłości – wymiera.

Należy zabrać Żydom chrześcijańskie słowo "Holokaust". Niech każda nacja po swojemu nazywa symboliczne miejsce masowych mordów. Jeśli jednak ma to być "całopalenie" - no to całkowita zmiana retoryki... jak i symboliki, a to jest koniec biznesu.

witold k

29 stycznia 2020

5
Ocena: 5 (16 głosów)
Twoja ocena: Brak

Festiwal służalstwa wobec żydostwa

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.