Skip to main content

100. czarnych owiec Kościoła a Księża Patrioci

portret użytkownika witold k

Czy obecną sytuację w Kościele katolickim można porównać z polskim Kościołem z czasu stosunku Prymasa Tysiąclecia do tzw. Księży Patriotów.
Dla młodych i starych. Starych, którzy są katolikami, ale... ofiary lewicy wpierw komunistycznej, teraz europejskiej.

Komuniści w Polsce w czasie najostrzejszej walki z polskim Kościołem wyszukali i po części wprowadzili do seminariów swoich ideologów, którzy jako tzw. księża patrioci rozprzestrzeniali lewackie idee i krytykowali Prymasa Tysiąclecia. Ten po wyjściu z więzienia powiedział, że to nasza, Kościoła sprawa, a oni KP rozpłyną się w naszej religijności, szlachetności – stanowią jakiś promil stanu duchownego, który nie jest w stanie zmienić Uczniów Chrystusa tak duchownych jak i świeckich.

Ca 100 kleryków (gejów), jakich do katolickich seminariów w szczególności w USA i na Zachodzie Europy światowa komunistyczna bezpieka wprowadziła i dopilnowała, aby awansowali w kościelnej strukturze władzy dziś sieją zamęt a KK zbiera cięgi za swoją wtedy nieodpowiedniość. Hierarchowie w USA wypłacali łapówki, których celem było niepodejmowanie przez media skandali tychże stu...

Polski Kościół nie ujawniał – jak potem nazwiemy bezpieki w swym łonie, choćby TW Filozofa. Jakie koszta zorientowany widzi i ma własne opinie na ten temat? Geje w KK temat w dużo większym formacie ze względu na jego światowy rozmiar. Podobny w tym sensie, że istotą nie jest naprawa, a zniszczenie.

Do meritum.
Przerosło nas zaplanowane niszczenie Uczniów Chrystusa, którzy pozostajemy Jego Uczniami - są wśród nas tak ubecy jak i geje, każdemu przecież Jezus nadał Łaskę Miłosierdzia jako drogę do nawrócenia. Jeśli zaś o hierarchów chodzi, to nie nam to oceniać, bo i nie my mamy tutaj prawo. Mamy wolną wolę w wyborze duszpasterzy jak i miejsc ich służby Bogu i nam.

witold k

18 marca 2019

5
Ocena: 5 (12 głosów)
Twoja ocena: Brak