Skip to main content

W rocznicę (80) śmierci ideologia Narodowej Demokracji Ojca polskiej państwowości

portret użytkownika witold k
Roman_Dmowski.jpg

Kilka razy w ostatnim czasie wskazywałem na mądrość młodej polskiej endecji. Po ostatnim Marszu Niepodległości wprost pytałem, dlaczego endek nie jest przynajmniej ministrem. No i jest… w randze wiceministra. (sekretarz stanu)

Adam Andruszkiewicz. Kilka refleksji, na które nikt uwagi nie zwróci. Młody człowiek został postawiony w centrum unijnej korupcji. PESEL II. Sprawa przerobienia państwa polskiego na biliony złotych przy okazji podpisu elektronicznego trwa od dekad. Została przyblokowana, a na gorącym stolcu ministra od cyfryzacji zmiany za zmianami... personalnymi i cisza. Najkrócej. Przepaść w wiedzy i kompetencji szarego urzędnika w spr. informatyki a czołówką fachowców w tej branży okraszona rywalizacją partyjną to miejsce swobodnego żerowiska jak piszę: oligarcha z komisarzem.

Poszerzenie koalicji rządzącej o przedstawiciela Endecji to dobry ruch, czy aby nie zatoczy kolejny raz koła jak to było z LPR i jej liderem. W tym przypadku nie ma mowy o spr. ideologicznych a centrum korupcji, której Pisolandia do tej pory nie rusza. Owszem, goni, ale ziomków od Putina. Tych od zachodu polityki jakoś nie.

Adam Andruszkiewicz jest za młody, żeby udźwignąć ciężar, jaki na niego nałożono. Trzeba chłopakowi pomóc. Jest to potrzebne państwu polskiemu i endecji.

witold k

2 stycznia 2019

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak