Skip to main content

Ilu Żydów jest w PiS-ie

portret użytkownika witold k
Międzymorze.jpg

Zdają się pytać po “Dziennej Zmianie” - to za hr. ks. Isakowiczem. Odpowiem: Mniej więcej tylu, ilu było w każdej formacji od ca 800 lat. Dziękuję opatrzności za to upokarzające doświadczenie, jakie zostało uruchomione przy okazji ustawy penalizującej sprawy upokorzenia Polski przez żydowski szowinizm. Rozumiem, że nie znajdzie się Żyd, który tak jak ja, Polak podziękuje za powstrzymanie żydowskiego oszołomstwa, co stało się właśnie politycznym faktem.

Do meritum. Jeszcze nigdy w historii PRL i III RP Żydzi nie dostali takiego prezentu, na który ich nie było stać ze względu na ich bezwzględne posłuszeństwo politycznemu przywództwu. Izrael to państwo policyjne, w którym panuje bezwzględne posłuszeństwo, a amerykańskie pieniądze to utrzymują.

Polacy, Amerykanie, Żydzi - potrzebujemy resetu. Czy mamy z takim do czynienia? Jeszcze nie wiemy. Szansa jest, ponieważ nasz kolejny karnawał prowadzony jest zgrabną (w tej sprawie) ręką, a USA nie ma alternatywy. Musi stawiać na Międzymorze z Polską jako centrum inicjatywy. Wiecznie nie osiągnięta Judeopolonia też może mieć nowe odkrycie. Odkrycie na polskim warunkach, czego do tej pory nie było, co czuł i źle blokował tak PRL, jak i III PR. Wskazane formacje państwowe, jak wszystkie od czasów Piastów nie dorastały do form narzucanych przez żydowskie ziomkostwo i polskość politycznie przegrywała.

Żydostwo, przenosząc się do USA, realizuje tą samą politykę. USA skończy tak jak Polska. USA postępuje podobnie do Polski. Wykorzystuje żydowski żywioł, który jak widzimy, podobnie do kota, spada na 4 łapy. Droga niemiecka: biznes nazistowski to także zła droga, ponieważ oparta na fałszu.

To Żyd nauczył Europejczyka i Amerykanina brania dwa razy pieniądze na tę samą rzecz - za ten sam szwindel. Napisałem, że szary Żyd dostał właśnie pomocną dłoń. Polak też. Polski szowinizm, który śmiało znajdziemy w poprzedniej wersji ustawy, teraz przykarcony to nic innego jak refleksja nad wieloma pisanymi i niepisanymi głupimi formami walki dla walki. Polskie naiwne państwo „od byłych panów”, które dało się wyprowadzić w 200 lat niewoli, może powoli wyciągać wnioski, analizować je i nie powtarzać błędów. Tak należy rozumieć „Dzienną zmianę”. To, czy tak będzie - zależy od nas. Jeśli postawimy na prawdę i obywatelską edukację, odpowiedzialność - damy radę. Z Żyda bierzemy obywatelskie posłuszeństwo, że Szwaba pracowitość, z Amerykanina wolność.

witold k

30 czerwca 2018

4.90909
Ocena: 4.9 (11 głosów)
Twoja ocena: Brak