Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że podpisanie przez Prezydenta USA ustawy amerykańskiego parlamentu, owszem daje upust żydowskiemu szowinizmowi, który teraz, wreszcie, został wyciągnięty na światło dzienne i może być poddany należnej obstrukcji to: samo ujawnienie żydowskiej politycznej patologii - to za mało.

Prezydent USA pokazuje; publicznie, działanie podobne do podrzucania gorącego kartofla w zabawie przy ognisku. Jeśli chcemy, wreszcie, okiełznać ca 1000 letnią dominację żydowskiego oszołomstwa; a musimy to zrobić, to potrzeba ruchów skutecznych. Przede wszystkim wstrzymania (odpowiedni wieloletni plan) przez USA finansowania miliardami dolarów tego wojskowego mini państwa - bazy (…) w świecie.

Sama Ustawa jest dobrym ruchem. Zmusi marionetki pro żydowskie w krajach Europy to określenia siebie i swoich obciążeń z przed lat. Wiemy, że małe państewka dla świętego spokoju obdarowywały i obdarowują żydowski szowinizm łapówkami. Większe na to nie stać; mają też swoją dumę, jest tu nasz przykład tak PRL jak i III RP. Jest to bardzo dobra sytuacja pozwalająca państwom; żydowskim marionetkom (do tej pory) stanąć na nogi.

Kolejna sprawa jaką ujawnia wyciągnięcie rzekomych żądań przez przedsiębiorstwo Holocaust to publiczna debata na temat instalowanych w przestrzeni publicznej słów, bon motów, od początku fałszywych (przykład antysemityzmu) a jednak skutecznie wprowadzanych w polityczny obieg i odcinanie, od tychże, kuponów.

Kolejny: na polskim gruncie. Jeśli do tej pory; jeden z drugim, nie wiedziałeś co i jak zrobiono, że polski poseł w polskim sejmie, głosował za rozbiorem państwa; to masz tu podanie jak na talerzu. Publicysta, polityk z pierwszej strony gazety, ma wskazywać problem, podpowiadać rozwiązanie a nie bojówki tworzyć. Żyd tylko na to czeka… przypomnę; układał się z Hitlerem. Układ się ze Stalinem.

witold k

12 maja 2018

5
Ocena: 5 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak

swoją drogą

portret użytkownika witold k
5

ustawa ustawą oszołomstwo oszołomstwem Żydom można pomóc. Jeśli Izrael wybuduje specjalną linię klejową Polska - Izrael, to możemy przez 100 przyszytych lat wywozić gruz z nawiązką (ten co po nich został) oczywiste inny bo ten został zabudowy... Im się przyda, mogą uzyskać kawałek lądu. No. Pod warunkiem że się pogodzą ze swoją pozycją na Bliskim Wschodzie - nigdzie ich nie chcą.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.