Skip to main content

Dlaczego PiS idzie drogą PZPR?

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Dokładniej: Dlaczego PiS jest naiwniejszy od PZPR? Z tego rozdania współczesnych „kartek żywnościowych” w obecnej formie wyłania się działanie skrajnie nieodpowiedzialne. PZPR w swej głupocie dogadywał się z kapitalistycznymi bankami umniejszając agenturę w PRL. PZPR (Chamy) chciał poświęcić kolegów, którzy ważyli się pod Nickiem KKK (Żydy) robić swoje. PZPR wysyłał na szkolenia na Zachód młodych (Balcerowiczów), których następnie miano spacyfikować. Może i biznes mógł się udać, ale zmarnowali i źle zainwestowali pożyczone pieniądze. Przypomnę chybione fabryki i pomniki wdzięczności Armii Czerwonej. Resztę znamy: „Magdalenka”. Obecnie nie pomniki wdzięczności (armia CCCP) stają się rzekomym zakładnikiem, a żywi ludzie z socjalem w kieszeni (casus Grecji)... "Nie o take Polske walczyłem" za LW.

PiS wykonuje jeszcze głupsze, bardziej nieodpowiedzialne ruchy. Tamci chcieli podnieść gospodarkę i zamanifestować przywiązanie do Związku Sowieckiego, co jak widzimy przejęli Niemcy, a USA będzie tupać coraz słabiej.

Jestem zwolennikiem – zafascynowanym zwolennikiem kolejnego polskiego karnawału, ale... Działania PiS niczym się nie różną od wszystkich innych okupantów, nielojalnych parobków, którzy mają się za karbowych – zarządców. Obywateli mają za trzodę, licząc, że szeregi własnej trzody wystarczą do spacyfikowania zagród wroga.

Wiem. Rodakom należy się sztuczne podniesienie poziomu życia. Żyjemy w globalnej wiosce i nie ma wyjścia. Musi to jednak być forma inwestycji. Minister nie może mówić o tym, że państwo da 500, 300 czy jeszcze NOSPĘ. To obraża polską przyrodzoną godność i co natychmiast wykorzystują wyrodne dzieci Rzeczypospolitej.

Nie można mówić o „Solidarnościowej Daninie” w sytuacji prokapitalistycznej; podatku od pracy i wszystkiego innego: podatek, moi mili parafianie, to nic innego jak Danina.

Zapętlił się ten nasz PiS „pisolandia” jak nazywam. Trzeba z tej pułapki ofsajdowej szybko wyjść. ZMIANA propagandy. Nie robimy z rodaków trzody, a darczyńców. Nie dajemy pieniędzy, a podatek zwalniamy. Pozwalamy na powstanie domów pomocy wszelakiej i za modny honor sugerujemy dobrowolne dodatkowe opodatkowanie „Daninę” właśnie ukierunkowane na fundacje z państwowym i kościelnym autorytetem.

Rozdawany socjal; bez głośno wypowiedzianych warunków zwrotu to - tak to wiedzę - rozdawanie wojsku sowieckiemu; zamiast śniadania wódki tuż przez słynną bitwą II WŚ.

witold k

23 kwietnia 2018

Ankieta

5
Ocena: 5 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak