Skip to main content

Wymiatają Kancelarię Prezydenta w 2017 roku

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Warto zatrzymać się nad utoksycznieniem stosunków KPRM i KP III RP. Niestety będę to powtarzał - zawsze. To przez naszą (Jarosław Kaczyński), że tak powiem, część układowców z „Magdalenki” dokładnie tych, którzy zarządzili słynną Listę Krajową w wyborach po 4 czerwca. Mowa o sytuacji, kiedy wyborca odrzucił układ przedwyborczy, gwarantujący miejsca w Sejmie kierownictwu PRL. Zarządzili oni dogrywkę, która pozwoliła wybrać - umówiony w kuluarach - układ przechodzenia z PRL do III RP.

To była narodowa zdrada, mogła się dokonać, ponieważ tak jak i dziś, nikt nie myślał, nikt nie ufał Suwerenowi – mądrości wyborcy. Mądrość wyborcy przerosła ugodowców, była formą wyciągniętej ręki, którą odrzucono. Szybko okazało się, że Prezydent Jaruzelski włożył, Wałęsa umocnił i po kolei do dziś na etatach w kancelarii funkcjonuje agentura - dziś agentura odwrócona (Merkel&Putin). Niestety! Ci, którzy przespali bądź, jak nazywam, pełniący rolę partyzantów, którym las wycięto, nie są w stanie uwzględnić nowych realiów (internet) i wykonują ruchy, które należało wykonać w 1989 roku. Zacofanie. Naiwność równa naiwności epoki Gierka… (…)

Obecnie, co także wskazuję, wymiatamy wióry i trociny – budulec, bez którego nie zbudujemy płyty, która wytrzyma wilgoć i gorąc… Dlaczego tak się dzieje? Bo producent owych płyt nie ma istotnych rynków zbytu. Owszem. Jesteśmy kolonią, która zmienia władcę, tylko czy aby na pewno zmienia?

Dziś, w 2017 roku w Trybunałach, KRS, SN, Jednostkach NATO w kraju... wszędzie, nie powinno być już śladu po ludziach starego układu. Są! Macierewicz musi to usuwać metodami, jakich już nie powinno się używać. To znaczy, że dalej jesteśmy głupi, ślepi, naiwni. Kiedy PiS dokona samorozwiązania, wykona jakikolwiek ruch uwiarygadniający intencje. Obecnie stroją się na wiernych uczniów generała. „Kto nie z nami, ten przeciw nam”. Nowi „kredytowcy” zacierają ręce. Gierka wozili, młody Morawiecki sam jeździ. Jesteśmy w stanie to ogarnąć? Mam nadzieję, że tak.

Zastanawiałeś się, jeden z drugim, skąd wyrodne dzieci III RP biorą energię, potencjał do stawiania siebie na równi z ludźmi antykomunizmu? Bo liderzy antykomunizmu np. Jarosław Kaczyński to wychowanek bezpieki. Nigdy nie był wskazany do likwidacji zawsze był chroniony. SOR. SOS. Pierwszy do likwidacji drugi do sprawdzenia czytaj (w istocie) do ochrony - może się jeszcze przydać. Zachowanie tych ludzi na politycznych szczytach to w istocie naiwność i uwiarygodnianie bezpieki. Dom wariatów czy kosmiczne oszustwo? Mowa o antykomunizmie czy o czystkach w szeregach... dalsza rywalizacja "Chamów" i "Żydów"?

witold k

26 września 2017

Rzeczpospolita konfidencka
Andrzej Duda jest za młody Antoni Macierewicz za stary…

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak