Skip to main content
portret użytkownika Admin
Logo trybunalskich.pl.jpg

Szanowani autorzy, publicyści naszego portalu. Z konsekwencją chcę podtrzymać obywatelskość - nie komercyjność naszego wspólnego dziecka - interaktywnego portalu trybunalscy.pl. Z trudem, ale rozwijamy się i powoli nie ogarniamy bieżących potrzeb. Ponawiam prośbę o wolontariat polegający na bieżącym monitorowaniu zawartości - mowa o korektorze tekstów.

Osoby ze statusem autora, redaktora same muszą układać tekst wedle tagów, tekst musi być podpisany i musi mieć datę jego napisania. Rozróżniamy zawartość wedle jego wartości i przekazu. Komentarz do bieżących wydarzeń nie może być artykułem a wpisem w blogu. Wydarzenie to nie artykuł czy blog. Filmik załączmy (załączamy stosowne prawidłowe linki) w odpowiednim do tego narzędziu, które przewiduje załączanie dużego tekstu. Załączone linki stosownie formatujemy.

Promujemy nasze jedyne w swym rodzaju miejsce, używając jego prawidłowej nazwy – trybunalscy.pl Nie traktujemy portalu, jako magazyn do wrzucania śmieci czy też nie wyręczmy się obcymi tekstami sami publikujemy swoje opinie, poglądy. Promujemy to niesamowite narzędzie i szansę. Szykujemy się do 10. rocznicy istnienia.

Witold Kowalczyk – wydawca portalu

10 czerwca 2015

5
Ocena: 5 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze: