Skip to main content

Powołujemy redakcję?

portret użytkownika witold k

Zapytania Pawła Ciszewskiego przynaglają do działań. Działań troszkę formalizujących nasze, jak mam nadzieję wspólne dzieło, jakim jest portal trybunalscy.pl. Wspomnę, bo mamy ponad sześćdziesięciu zarejestrowanych użytkowników i nie wszyscy są zorientowani, że:

- trybunalscy.pl to prywatny portal, który po zapłaceniu tegorocznych opłat stałych to ca: 3800 zł i jest w 80% opłacony przeze mnie. 2009 opłacony.

- zakładam, że nie będziemy zgłaszać stosownej działalności gospodarczej, tak długo jak to możliwe. A jest możliwe. Dlaczego. Dlatego, że musielibyśmy poszukiwać źródła dochodu. A więc w pierwszym rzędzie reklam. Co za tym idzie... biurokracja, księgowość, kontrole. Dyspozycyjność.

- Trybunalscy.pl to wolontariat – bezinteresowna praca dla nas realizowana: przez wielu np. pana Bartka Mańk. To nasz największy darczyńca. Napisał portal i cały czas go pilnuje od strony technicznej. Dariusz Skura zafundował nam logo, Piotr Majcher – trochę opuścił się. Adam Kowalczyk – coraz mniej ma dla nas czasu. Justyna Zawada obiecała przetłumaczyć portal z angielskiego – mam nadzieję, że pracę wykona do końca. Wiele osób dobrze nam życzących, które służą na swoją miarę... nie są informatykami,. Chciałbym tu pokazać: Piotra Korzeniowskiego, Zbyszka Ziembę, Jolę Lgocką, Pawła Sztąberka, Pawła Idzikowskiego... – z tych najaktywniejszych.

- Widzę, że wszyscy aktywni nacechowani są solidarnością. Nie wspominam tu swojej pracy każdy widzi. Wspomnę jedynie, że też nie jestem informatykiem i mało tego nie znam angielskiego. Tak więc nawet boję się używać na poważnie uprawnień Admina. Te uprawniania służą głownie panu Bartkowi - dokąd zechce nam pomagać. Następcy nie mamy. Adam nie podejmie - student fizyki ze sporą średnią. To w wielkim skrócie, pewno kogoś pominąłem przepraszam.

- proszę podjąć te tematy – punkty. Pomóc w tych sprawach, bądź podpowiedzieć kogoś.

Co do spraw: budowania środowiska, wiarygodności i głównego celu. Wolnej trybuny dla piotrkowskiej prawicy. Wspominam tu i zapraszam do zapisanych deklaracji ideowych i regulaminu. Do ewentualnego poprawiania owych. Proszę o uzupełnianie swoich kont. Notka o sobie. Telefon, często jest potrzeby kontakt. Telefon jest widoczny tylko dla webmasterów. Mamy: Autorów, Redaktorów, Moderatorów, Tłumaczy, Admina. Zarejestrowanych bez uprawnień wskazanych ale mogących wiele.... zatwierdza moderator. Redaktorzy mogą edytować teksty, proszę zawsze poprawić to czy owo. Dopisać link itp..

Kończąc - nic na siłę. Tak jak deklarujemy tak działamy - Wolontariat. Zechce ktoś z Was zdeklarować odpowiedzialność za pracę członka Redakcji witam i ciesze się. Pracy jest dużo. Dla webmastera. Korektora. Informatyka w tym grafika i programisty. Mile widziana pomoc finansowa. Pomoże rozwijać się. Podejmować szersze działanie.

witold k

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze:

pojawiło się pytanie

portret użytkownika witold k

pojawiło się pytanie o różnicę w wykazanych kwotach - Mamy opłacony 2009 rok w całości. Nie uwzględniłem kwoty 600 zł z 2006 roku. Jeśli dynamika będzie rosła tak jak w 2008 to nie będzie problemu, jeśli wzrośnie trzeba będzie wykupić kolejne parametry. Darczyńcy

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.