Skip to main content

TV TRWAM zatrzymała POLICJA + kolejna prowokacja

portret użytkownika Obserwator
mn.jpg

z ostatniej chwili z marszu niepodległości

Operatorzy TV Trwam zatrzymani przez Policję, aby obraz nie dotarł do Polaków.
Zamaskowana junta Komorowskiego i Kopacz znów w zmilitaryzowanej akcji przeciw Marszowi Niepodległości.
Ustawka policji z bojówkarzani lewicy czekała na rondzie Waszyngtona, oraz specjalnie w dniu niepodległości wyłączone zostały światła na stadionie narodowym przez Hannę Gronkiewicz - odpowiedzialną za służby miejskie w stolicy.

Znów ukazała nam się w całej krasie niesprawna władza w zabezpieczeniu publicznego porządku, a pożerająca potężne środki budżetowe. To ona przyczyniła się do tej zadymy, bo w sposób nieuzasadniony inwigilowała spokojnych uczestników dojeżdżających na to patriotyczne zgromadzenie.
Właśnie tym swoim działaniem uniemożliwiała osobom należącym do służby porządkowej Marszu Niepodległości dotarcie do Warszawy, ponieważ zatrzymała ich na drodze w autokarach.
A mętne media dolewając oliwy do ognia przekazywały wydarzenia wyreżyserowane przez oficerów operacyjnych.
To tutaj w przekazanych informacjach widziało się przerzucanie odpowiedzialności za bałagan na służby porządkowe marszu i organizatorów z którym nie poradziła sobie policja, bo tak wyglądały operacyjne rozkazy.

Ale przecież te rynsztokowe media w kolejnych wypowiedziach przekazywanych na antenie uznają, że zadymiarze, chuligani nie szli w marszu i nie chcieli się podporządkować służbom porządkowym marszu.

Jednak służby porządkowe Marszu Niepodległości zdały egzamin z utrzymania porządku i przeprowadziły całą zwartą grupę do celu.

A policja?

W relacjach telewizyjnych nie zamieszczano żadnych wypowiedzi, wystąpień - które odbyły się na marszu.
Media głównego nurtu pokazują relacje z chuligańskich zdarzeń nie związanych z Marszem Niepodległości, a przez cały czas ukazują i dokumentują niesprawność władzy i policji na ulicach Warszawy.
Jeżeli z taką małą grupką kilkutysięczna grupa Policji ściągnięta z całej Polski posiadająca wszelkie środki przymusu nie radzi sobie to rzeczywiście jest to niesprawne państwo ukazane na ekranach, za co wszyscy musimy być wdzięczni tej ekipie władzy PO - PSL.

Kolejna prowokacja policji - na placu przed stadionem polewa spokojnych uczestników i strzela gazem pieprzowym w spokojne zgromadzenie, bo ich operacyjni zadymiarze wcześniej nie byli wpuszczeni przez sprawne służby porządkowe do spokojnego zgromadzenia.

Za to na spokojnym placu wystąpień przed stadionem szwadron policji wtargnął w sposób nieuzasadniony i brutalnie zaczął atakować spokojnych uczestników zgromadzenia.
Na błonie były rzucane granaty hukowe policji, czy to jest rzeczywiście było działanie pilnujące publiczny porządek, niestety tutaj musimy mieć świadomość, iż te podatki na policję są marnotrawione.

Bo spokojnie musi być tylko przy Komorowskim inni się nie liczą.

Wojna z Narodem Polskim Trwa, Komorowski ją podsyca i ciągle utrzymuje jedynie słuszną grupę uprzywilejowanych.

Polska Walcząca…
Puki żyjemy nie zginęła...
Marsz ku niepodległości trwa..

Obserwator

11 listopada 2014

4.333335
Ocena: 4.3 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak

Skandaliczne BRUTALNE zachowania policji I budzi oburzenie

portret użytkownika Stanisław

Dzielenie polaków trwa nadal, szykanowanie, gazowanie, polewanie wodą, granatami hukowymi, gazowaniem Narodowców to rozbestwienie, które do czego ma doprowadzić władzo? I KTO TU CHCE POKOJU A KTO WOJNY POLSKO POLSKIEJ.

Zawsze

portret użytkownika witold k

u nas było miejsce dla Marszu Niepodległości, zawsze je komentowaliśmy zwłaszcza Ci, którzy niegdyś uczestniczyli w manifestacjach w których chłopcy od Kiszczaka działali. Rzeczywiście nic się nie zmieniło. No. Poza powracającym podziałem Endeków z Piłsudczykami. Tak Chamy jak i Żydy muszą się z tego powodu cieszyć. Dziś uderza zamiana TVN z TV Republika. Młodzi dziennikarze TV Republiki przywdziali mundurki TVN-u, wsporę się połapali i zmieni front. Tak przy okazji, PIS w kolejnych latach to gdzie wyjedzie... Napisalem, przed rokiem może dwoma, że ostentacyjne nie przybycie p.Kaczyńskiego, pod pomnik Dmowskiego jest nieodpowiedzialne, głupie i wróżące zaostrzenie starych konfliktów. Szefostwo PIS to dziadki i od takich wymaga się mądrości.

Nauczka na przyszłość

portret użytkownika Anna L

Po tym co widziałam mam tylko jeden wniosek ... Marsz Niepodległości to kwestia ponadnarodowa, ponadpartyjna i następnym razem WSZYSCY powinni jechać do Warszawy - obojętnie jakie zdanie mają o Ruchu Narodowym. Policja jest coraz bardziej bezczelna jej ataki coraz brutalniejsze jeśli się nie obudzimy i zjednoczymy zaczną nas wyciągać z domu jednego po drugim nawet za to jak myślimy !
Koniec z dzieleniem, żaden Kraków tylko jeden WIELKI marsz w WARSZAWIE.
"Nie czerwona
Nie tęczowa
tylko POLSKA NARODOWA"
Naród to My WSZYSCY

A PIOTRKOWIANIE mogą 13 grudnia uczestniczyć w Łodzi w Marszu "Idzie ANTYKOMUNA"

Trzeba bardzo chcieć by uwierzyć, że to nie była prowokacja

portret użytkownika Stanisław
5

I to szyta grubymi pałami, gazami, granatami hukowymi i polewaczkami. Nikt kto zna naszą peowsko-peeselowską rzeczywistość, nie da się nabrać na bajery fundowane nam w poprawnych inaczej mediach. Trzystu osobowa zorganizowana banda musi się gdzieś umówić, uzgodnić, zebrać, żeby móc zrobić taką zadymę. Jak im się to udało przy tak licznych służbach specjalnych. Czego malutki marszyk od czekoladowej kury, nigdy nie jest atakowany? Tylko trzeba chcieć pomyśleć a to nie boli.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.