Skip to main content

Książka roku 2013 - "Globalna rewolucja seksualna. Likwidacja wolności w imię wolności"

portret użytkownika Sergiusz S
Książka Gender

W 2013r ukazała się jedna z najważniejszych książek na rynku wydawniczym poruszająca temat tzw. rewolucji gender.

"Globalna rewolucja seksualna. Likwidacja wolności w imię wolności". Autorem książki jest socjolog Gabriela Kuby matka trójki dzieci, która po przejściu na katolicyzm zajmuje się krytyczną analizą tej destrukcyjnej ideologii mającej swoje korzenie w eugenice, marksizmie i bolszewizmie oraz stricte lewicowym feminizmie. Po za analizą tego destrukcyjnego zjawiska autorka ukazuje nam jak ta ideologia przybiera totalitarny kształt niszcząc podstawy demokracji a co najważniejsze uderza w to co najcenniejsze w rodzinę. Jednocześnie pokazuje jak przeciwstawiać się demoralizacji i bronić się przed skutkami tej ideologii.

Książka winna trafić do jak najszerszego kręgu ludzi aby sobie uświadomili co ich spotyka jeśli nie będą się przed tym bronić. Książkę polecam szczególnie rodzicom mającym swoje pociechy w wieku szkolnym, dlatego, że rewolucja genderowa trafia również do piotrkowskich szkół, gdzie jest wprowadzana przy milczącej aprobacie nieświadomych zagrożenia rodziców.

W załączeniu przesyłam link do recenzji która powinna nas zachęcić do zakupu tej wyjątkowej książki.

http://jadwigaslaska.pl/pliki/Kuby_Gabriele_-_Recenzja.pdf

Ciekawostką tutaj może być informacja z naszego piotrkowskiego podwórka.
W jednym z naszych kościołów w dniu 29.12.2013r, nie odczytano listu pasterskiego biskupów polskich dotyczącego w/w tematu. (Gender - destrukcja relacji międzyludzkich i życia społecznego), odsyłając wiernych do przeczytania tego listu w internecie.... pozostawiam to bez komentarza.

Sergiusz

1 stycznia 2013

5
Ocena: 5 (2 głosów)
Twoja ocena: Brak

Geder ciąg dalszy

portret użytkownika Sergiusz S
5

Wobec poruszonego tematu Gender ciekawych tego tematu zapraszam do przeczytania poza książką artykułu na ten temat. Jednocześnie prosząc o zainteresowanie się tematem Radnych z Prawa i Sprawiedliwości, kolegów z Klubu skupionego wokół prezydenta Chojniaka oraz zajęcie przez nich stanowiska w/w/ sprawie. Tym bardziej, że poruszona tematyka ma niebagatelny wpływ na przyszłe pokolenia. W załączeniu przesyłam link:
http://wzzw.wordpress.com/2014/01/08/%E2%98%9E-gender-kontynuacja-idei-r...

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.