Skip to main content

Zdaniem posła - Mija rok

portret użytkownika Robert Telus

Mija właśnie kolejny, niestety trudny rok. Rok dla mnie szczególny, bo oznaczający koniec mojej pierwszej kadencji w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej. W tym roku także, podczas październikowych wyborów parlamentarnych po raz kolejny zostałem obdarzony zaufaniem tysięcy wyborców, które przełożyło się na kolejny mandat poselski w Sejmie VII kadencji. Po raz kolejny pragnę podziękować za to zaufanie, ogromne poparcie i tą zwyczajną ludzką życzliwość. Wielkim zadowoleniem i nadzieją napawa także świetny wynik Prawa i Sprawiedliwości w naszym regionie. To wszystko również za sprawą głosów wyborców – Państwa głosów. Nie udało się niestety osiągnąć takiej przewagi w skali całego kraju co niestety dała zwycięstwo Platformie Obywatelskiej.

Z wielkim niepokojem patrzę jednak na to co dziś dzieje się wokół nas. Niestety coraz trudniej o pracę i godne życie. Młodzi, nadzieja każdego z nas, mają ogromne trudności z wejściem w dorosłe życie zawodowe, nie tylko w swoim regionie, ale często nawet w swoim kraju. Seniorzy, podobnie jak znaczna część naszego społeczeństwa, z trudem żyją od pierwszego do pierwszego. Wszystko za sprawą kłód rzucanych nam pod nogi przez rządzących, bo jak inaczej nazwać ciągle nowe podwyżki i nieustanne obarczanie kosztami europejskiego kryzysu najuboższych – emerytów, rencistów, robotników, rolników, chorych.

W Nowy Rok chcę jednak spoglądać z nadzieją i optymizmem. Życzę wszystkim, by był to znacznie lepszy czas. Ze swojej strony dołożę wszelkich starań, aby ta nadzieja w jak największym stopniu mogła stać się w nadchodzącym roku rzeczywistością. Szczęśliwego Nowego Roku!

Robert Telus
Poseł na Sejm RP
www.telusrobert.pl

28 grudnia 2011

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak