Skip to main content

Wykład dr. hab. Krzysztofa Szwagrzyka „Narodowość kadr Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego”

20.10.2011 13:00
20.10.2011 15:00

W dniu 20 października br. (czwartek) o godz. 13.00 odbędzie się spotkanie Klubu Historycznego im. gen. S. Roweckiego „Grota” w Piotrkowie Trybunalskim. Z wykładem pt. „Narodowość kadr Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego” wystąpi dr hab. Krzysztof Szwagrzyk, naczelnik Oddziałowego Biura Edukacji Publicznej IPN we Wrocławiu.

Spotkanie Klubu odbędzie się w Instytucie Historii UJK Filia w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Słowackiego 114/118 (budynek „B”, sala 14).

Serdecznie zapraszamy na prelekcję, a także do udziału w pracach współtworzonego przez Instytut Pamięci Narodowej Klubu.

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Chciałbym w pierwszym rzędzie...

portret użytkownika witold k

Chciałbym w pierwszym rzędzie... podziękować organizatorom, konkretnym wspaniałym ludziom, którzy ukrywają się pod nickami, że tak dla żartu powiem... IPN, Klub Grota, UJK, Muzeum... za konsekwentne edukowanie nas... przybliżanie nam, przypominanie nam naszych historycznych zawiłości czy bohaterstwa.

W drugim rzędzie... zróbmy krok dalej proponujmy uczestnikom spotkania podjecie wskazanych w dyskusyjni po wykładzie: tematów, problemów... proponujmy podjęcie tych wątków na naszym portalu trybunalscy.pl. To dobre, bo interaktywne miejsce do dalszej wymiany opinii, zdań czy edukacji tych, którzy nie dotarli na wykład ten czy inny. Klub Grota ma u nas Grupę Tematyczną.

witold k