Skip to main content

Czy jest możliwa Banda Dwojga... a może nowe otwarcie

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Chyba na zebraniu, jak nazywają "ziobrystów" był poseł Robert Telus, może jakąś informacje włoży...

Pytam. Czyli, czy nierozwiązywalny konflikt pomiędzy rzeczpospolitą konfidencką a ostatnio nazwaną moherową... zafiksować na określony czas - ponieważ nie potrafimy go politycznie rozwiązać.

Jak widzimy od 30 lat w procesach para demokratycznych tego problemu rozwiązać nie potrafimy. Prędzej potrafiliśmy pożegnać starą post-pezetpeerowską SLD niż genetycznie uwarunkowaną, że nazwę rzeczpospolitą przetrwania. Chyba każdy widzi jak solidarnościowiec współpracuje z ubekiem... Jak wszystkich biznesmenów wsadziliśmy do jednego worka... Jak normalni peowcy muszą znosić krzychów, rychów czy miernoty na budowach stadionów, szos... . A marionetkowość rządów PO to niby skąd się wzięło. Nie wiesz. Powiem Ci. PO to kwiat, korzeń to PiS, utrzymywane w konflikcie dla wygodniejszego realizowania celów wskazanych przez Klub Krzywego Koła, a realizowany przez Komandosów, KOR, ROAD, UD obecnie działacze rozłożeni w kilku miejscach... . W tym miejscu zapytam czy wzorem carskiego namiestnika (kazał polskim patriotom malować uszy na czerwono) nie powinniśmy malować uszu na czerwono tym szefom sztabów, którzy nie przekraczają progu wyborczego.

Ta droga łeb w łeb mówi nam dużo i nie można jej zamykać czarodziejską różdżką czytaj dotacjami na utrzymanie partii. Obecnie rozważyłbym... Określić terminowo czas trwania koegzystencji po czym nowe wybory. Dać gawiedzi satysfakcję - tak pisałem w 2007 roku... Obecnie rozpiszę. Palikot w nagrodę za usunięcie SLD i ZSL - Marszałek - niech ma szansę ten student KUL przegłosować swoje skołatane sumienie - konflikt z Panem Bogiem. Inaczej będzie gryzł i kopał z pod-stołu, tak jak to robi obecnie. Tu wtrącę, że usuniecie SLD nie było sztuką, bo znaczony biznes już dawno ich opuścił - żerują na partyjnych subwencjach jak cała reszta. Owy biznes a i owszem dalej szczuje, podpuszcza i jaja sobie robi... Patrz PO&Palokot. Polska podzieliła się na pół, ale nie na konfidentów i patriotów a na tych, którzy chcą się jej poświęcić i tych którzy wolą lepiej żyć... za srebrniki.

W czasie trwania umowy Bandy Dwojga reforma ustawy zasadniczej, prawa wyborczego i podstaw ustrojowych - podatkowych... To znaczy poważnie potraktować polskiego podatnika-patriotę i wtedy zapytać go kto ma w Polsce rządzić i jak...

....

witold k

10 października 2011

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Malowanie uszu

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

"...nie powinniśmy malować uszu na czerwono tym szefom sztabów, którzy nie przekraczają progu wyborczego..."
Powinniśmy pomalować uszy:
Pawłowi Kowalowi, JKM-owi, Markowi Jurkowi i Bartoszowi Józwiakowi (Szef UPR-u)
za to, że nie potrafili się dogadać ze sobą przed wyborami.
Piotr Korzeniowski

Oszem...

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

"...nie powinniśmy malować uszu na czerwono tym szefom sztabów, którzy nie przekraczają progu wyborczego..."
Powinniśmy pomalować uszy:
Pawłowi Kowalowi, JKM-owi, Markowi Jurkowi i Bartoszowi Józwiakowi (Szef UPR-u)
za to, że nie potrafili się dogadać ze sobą przed wyborami.
Piotr Korzeniowski

Owszem...

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.