Skip to main content

Pospolite ruszenie piotrkowian na Marszu Rotmistrza Pileckiego?

portret użytkownika witold k
marsz.jpg

Szanowni Państwo, wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do realizacji naszego wczorajszego przedsięwzięcia w Piotrkowie Trybunalskim - chcę z wielką radością oznajmić, że Państwo Kombatanci byli bardzo wzruszeni i mieli pełne poczucie, że uroczystość jest naprawdę dla Rotmistrza i dla nich, że ludzie, którzy tam przybyli - zrobili to z własnej woli, a oni sami nie służyli tam nikomu "do ozdoby".

Przypomnę Komitet Honorowy to: Armia Krajowa, Konspiracyjne Wojsko Polskie, Rodzina Katyńska, Rada Kombatantów także Poseł na Sejm RP Antoni Macierewicz, Ks. Dziekan i gospodarz Prezydent Miasta. Komitet Organizacyjny urósł, w ostatnich dniach, do około trzydziestu: organizacji, instytucji, firm, naszych piotrkowskich szkół.

Czy można było marzyć o większej satysfakcji?

WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!

Czas na podsumowanie na: wnioski, pełną listę formalnych uczestników, Sztandarów, czy delegacji. Proszę o przekazanie zdjęć, może filmów z Marszu. Zamieszczanie swoich refleksji...

jednoręki moderator Marszu

14 maja 2011

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Na Marszu powiało...

portret użytkownika Nazaret Energetyków

My Energetycy, skupieni w swoim duszpasterstwie, tak jak powiedzieliśmy, byliśmy na „Marszu dla Rotmistrza” ze swoim patronem św. Maksymilianem na sztandarze. Patriotyczna manifestacja, której celem było skłonienie się przed narodowym bohaterem rotmistrzem Witoldem Pileckim, spełniła najśmielsze nasze oczekiwanie.

Na Marszu powiało nadzieją. Marsz pokazał, że w ważnej sprawie potrafimy stanąć razem. Podjąć działanie wspólne. Nie zmarnujmy nowej wartości jaką można było zobaczyć, w jakiej można było uczestniczyć.

Nasze spostrzeżenia natury logistycznej – organizacyjnej przekażemy na spotkaniu KO.

ryszadlop

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.