Skip to main content

Moja Bąkowa Góra AD 2024

portret użytkownika witold k

Wczoraj, 18 maja 2024 podobnie do 2019 (znów w delegacji kwiatów) z posłem Grzegorzem Lorkiem uczestniczyłem w uroczystość na cześć 12 z Konspiracyjnego Wojska Polskiego.

Nim do meritum. Piotrkowskie pogorzelisko, po ca 30-letniej dominacji, opcji jak ją nazwać nowego zbowidu mogłoby się podnosić pod przywództwem pana Grzegorza Lorka a politycznej ostentacji (tak nam potrzebnej) moglibyśmy dawać znaki z Posłem w jego udziale w uroczystościach rocznicowych. Mowa o obecności postaci ważnych w PT przy boku posła - tak poniekąd jest - kolejny raz.

Mowa o oficjalnym komunikacje jaka formacja, jaka postać tym razem stoi u boku naszego uchwałodawcy. Uważam to za konieczny element podnoszenia się w jedności politycznej.

Do meritum.

Wczoraj pan Grzegorz Lorek przypomniał mi, że w 1989 byliśmy na pierwszej uroczystości w Bąkowej. Lata całe uczestniczyłem. Widziałem zmieniające się mody i postaci. Treści różniące się od głosu głównego od Kazania. Tak też zostało. Fakt odebrania młodzieży przez produkt TVN-podobny nakazuje się zapytać czy mieliśmy ją... O ile młodzież podobnie do oficjeli przybywała, przybywa służbowo by nie napisać co innego.
Dziękuję i za to.

witold k

18 maja 2024

4.857145
Ocena: 4.9 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak