Skip to main content

III RP właśnie zwalnia USA z obowiązku wobec Polski?

portret użytkownika witold k

III RP właśnie zwalnia USA z obowiązku wobec Polski? Przypomnę; bon mot "Tragedia Smoleńska" to własność arcybiskupa wtedy łódzkiego Marka Jędraszewskiego. Opisuje wskazuje cały zestaw spraw okoliczności odłożony katastrofą samolotu.

Na tę chwilę administrację III RP przejmuje zestaw pod kierownictwem p. Donalda Tuska, jeśli nawet pod inną peronom to nie wygląda to dobrze dla nas dla USA. Jeśli wpływy w kontaktach przejmą pierwsi z listy kontaktów: Zachód Polska PRL czyli oficerowie PRL-owskiej bezpieki to jeszcze gorzej a tak bedzie, bo USA zawsze stała w rozkroku i dlatego ginie.

Ten zestrachany uczestnik narady u TW Bolka zadeklarowany w ciężar polskości, która go uwiera; tępotą PCowskiego betonu, został wepchnięty w interesy prusko-rusko-żydowskie i służy jak potrafi. Prusy Południowe, Judeopolnia, Rosja.

Nikt nie mógł mieć wątpliwości, że ostentacyjne upokorzenie Polski, pod administracją Lecha Kaczyńskiego, przez osobę prezydenta USA i Kanclerz Niemiec; nie przybycie na pogrzeb Prezydenta Państwa sojuszniczego, to rodzaj asekuracji na przyszłość. Kosmiczna głupota, jak nazywam PCowiskiego betonu to w istocie autostrada dla interesów, o których piszę od lat.

Do rzeczy

Są dwie osoby w kulturowo niestety masońsko rzecz biorąc Zachodu; Prezydent USA i Rosji, od których zależy pokazanie zdjęć satelitarnych z lądowania samolotu. Nie ma tych zdjęć. Nie jest tak, że wyrodne dzieci III PR, pasierby WSI to coś większy intelekt. Nie! Pierwsze co ich interesuje (2023) to likwidacja CBA - usuniecie nielojalnych (Lizbona & Władywostok) funkcjonariuszy.

Na to dictum wskazywałem moralną i polityczną odpowiedzialność USA spychanej z programu "od Lizbony po Władywostok".

Europa tak pisałem potrzebuje kolejnego po Moskwie i Brukseli przeniesienia administracji Eurokołchozu tym miejscem, co jest w interesie USA i starej Europy powinna być Warszawa. Wszyscy to wiedzą jednak katolicki żywioł Polski nie leży dziadostwu i tu owe posługuje się pożytecznym Kaczyńskim Jarosławem. Lech był mądrzejszy to Go usunęli - marionetką Tuskiem.

witold k

12 listopada 2023

4.642855
Ocena: 4.6 (14 głosów)
Twoja ocena: Brak