Skip to main content

Non possumus już nie wiem, który raz

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Dostałem instrukcję referendalną pełną manipulacji, przeinaczeń szkółki dla politycznej eugeniki. Głupia. Przesunięcie linii Curzona na zachód przypisać sierocie Tuskowi? To przykład. Rozumiem, że układ Niemiec Żyd w sprawie czyszczenia trenów na Bliskim wschodzie jest aktualny?

Na początek. Pójdę na wybory zagłosuję 4 x na Nie - w referendum. Mamy owoc skutek braku ludzi w KO przy LW i przy "Okrągłym Stole" - był niepotrzebny albo... mieli być wszyscy w równych szansach! Byli. Pijacy, ideolodzy, drobne cwaniaczki okraszone kilkoma wstępnie rozgarniętymi bez szans na wpływ.

Oddam głos na Grzegorza Lorka i Marka Kwapisiewicza.

To jest tragiczne. Jak to się stało, że przynajmniej od 2005 roku w Polsce nie ma cyklicznych referendum. Jakim czortem poseł, senator, radny nie ma aplikacji publicznej, dostępniej dla zarejestrowanych wyborców, obywateli, podatników do permanentnej z nim współpracy, podpowiedzi; oceny Jego pracy na ustalonych zasadach.

Referendum. Na miły Bóg.

 • Pierwsze pytanie czy nam wybaczasz „Magdalenkową zdradę”
 • Czy mamy u Ciebie szanse po tym jak rozstawiliśmy po kątach każdego kto by przeszkodził układać się w i z III RP - bękartem z Magdalenki po czym zagoniliśmy wszystkich do jednego narożnika; dokładnie to zrobił Jaruzelski na co od lat czekał Geremek.
 • Czy dasz szansę na naprawienie sytuacji naszej pozycji w świecie z wszystkimi już w koło skłóciliśmy się
 • Czy rozumiesz nas jak wkurzamy Eurokołchoz prowokując ich bon motami typu „Polski Łat”

  witold k

  3 października 2023

 • 4.7
  Ocena: 4.7 (10 głosów)
  Twoja ocena: Brak