Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Skąd się wzięła patologiczna zmutowana hybryda "posłoministra", czy też "ministroposła"; dlaczego Zjednoczona Prawica dzierżąca administrację Państwa od dwóch kadencji nic tą patologią nie zrobiła a była to okazja do wygrania (podniesienia frekwencji) wyborów po raz trzeci w cuglach. Wyjaśnienie tego to podstawa rozumienia naszej sytuacji. Jasne, że pominę tutaj obciążenia koteryjne, interpersonalne, ect. zakorzenione jako efekt końcowy patologii.

Uff. Młodzi polscy żydzi już we wrześniu 1939 we Lwowie byli szkoleni do przejęcia władzy w Judeopoloni po wojnie. Druga strona późniejszego PRL to tępe szeregi bolszewickie, że Wasielewską, niejakiego Gomułkę wskażę czy późniejszego Jaruzelskiego matrioszkę. Wtedy terror dyktował posłuszeństwo dziś zmanipulowane głowy Wałęsa, Tusk, Braun & Holland sztucznie wyniesione. Nie matrioszki a misiewicze.

Polski przyrodzony nam żywioł w wielkiej konspiracji i odwadze że Ulmów wskażę. Część tak ta zakonspirowana w administracji jak i najęta nasi jak powiemy zdrajcy w administracji - polityce to ca 5% władzy. Lata lecą nieufność podejrzliwość narasta. Całe akcje bezpieki udającej anty komunizm swoje robi naiwnych łapie i podporządkowuje. Dostawałem z rzekomego podziemia koperty z materiałami. Tak też hodowali część opozycjonistów (opozycja demokratyczna).

Tutaj, jak do gruntu schodzić do przełomu 1989 pojawia sie wykarczowanie elit katolickich, patriotycznych, narodowych. Likwidacja Sierpnia 80'. Urban ostrzegał polski kościół widząc w nim w DLP sowich ziomków. Zresztą owo wykarczowanie na sugestie Geremka było warunkiem ponownego ułożenia się założycieli PRL. Lech Wałęsa to sztuczny twór Bronisława Geremka.

Dość na skróty

Nieufność oraz faktyczne wyhodowanie nowych elit dopuszczonych przez PRL - Kaczyńscy przykład - zresztą jedyni dopuszczeni jako zaufani poczęli gryź karmiącą rękę. Dokąd pomniejszali kpili z ZChN było fajnie jak zaczęli mocodawców; Geremków, Michników zaczęło się.

Lat trzeba było aby pojawiła się płonna nadzieja "Zjednoczona Prawica". Życie nie znosi próżni poniewierani przez PC PiS odnaleźli (część) się u obecnych i tam są przerabiani na mięso to w zależności do czego się nadają patrz Donald jeszcze lepszy Roman. Miast porąbańców przygarniać rozstawiali po kątach - jak materiału nie wziąć?

Tak wyszła wojna pozycyjna pod obcą flagą. Żadna strona nie sięga do istoty do ca 45% populacji jeszcze zdrowej. Lewactwo wie, że tam nie ma dla niego miejsca. Wariactwo od Korwinów i podobnych niszczy ZP patrzy, bo brakuje słowa Przepraszam od Jarosława Ka. Wolnych wyborów. Wpierw wybieramy posła potem poseł przestępuje do politycznej grupy. Jasne, że w kampanii wskazuje kierunek i polityczną grupę jak Go do mandatu wyborca - masowy - przypisze. O składzie politycznej grupy w parlamencje decyduje wyborca a nie partyjny karbowy. Tak! Polityczna partia jest fundamentem. Okolice do zmiany.

witold k

14 września - Podwyższenie Krzyża Świętego

więcej niebawem?

4.666665
Ocena: 4.7 (12 głosów)
Twoja ocena: Brak