Skip to main content

Wojenne europejskie gierki AD 2022

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Imperializm zbrojny trwa. Tak o nim głośno jak potrzebę tego określa chowanie imperializmu ideologicznego.

Tak głośno o ilości jakości broni dostarczanej Ukrainie jak mocno trzeba schować oczekiwanie - przymuszenie tejże do, na kolanie przyjęcia oszołomstwa masońskiego spod nicku konwencji stambulskiej.

Konwencja tu przypomnę pod pozorem troski o płeć piękną niszczy dotychczasowe kultury. Wprowadza, w istocie, depopulację. Ukraina po cichaczu to przyjmuje. A; Ukraina w tej kwestii, lewackiego myślenia i "moralności" nie odbiega od standardów nowego eurokołchozu. To jednak za mało aby w Ukrainie umoczyć pieniądze bez deklaracji lojalności na piśmie. Piśmie, jako formie nagana na przyszłość.

To pierwszy przykład akcji imperialnej pod przykrywką wojny.

Drugi. Bombardują nas rzekomym złodziejstwem ukraińskiego zboża przez Rosję.

Pytanie co to zboże ma wspólnego z Ukrainą prócz tego, że na terytorium Ukrainy wyrosło. Komu w istocie pomaga wojsko rosyjskie a komu akcja Zachodu. Nazwiska pochodzenie biznesowe szefów koncernów produkujących tanie zboże… by się przydały. Jakie zobowiązania szefowie firm produkujących zboża zaciągają i wobec której strony politycznych rywalizacji pomagających w dostarczaniu produktu w miejsce jego zamówienia.

Więcej. Eurokołchoz martwi się że demoludy mogą tu zarobić, a przecież nie po to były zwasalizowane.

Jeśli mają zarobić to po przyjęciu odpowiednich uchwał i przyjęciu do administracji wskazanych parobków.

Tak to w skrócie przebiega wojna o wpływy ponad głowami motłochu zachodniego, wschodniego… ku zadowoleni Islamu. Właśnie książę Kataru; tak ten, który przy pomocy p. Putina Ojca zabił właśnie poinformował o 7 do 12 lat więzienia za pokazanie fagi LBGT.

A Ukraina nie dostała tyle i takiej broni która dałaby jej prawo do samodzielności w układzie który mógłby zaistnieć niezgodnie ze zobowiązaniami Rosja Zachód.

witold k

3 lipca 2022

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak