Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

W oczekiwaniu na film „Dzienna Zmiana”. Młodemu wskażę, że to nawiązanie do „Nocnej Zmiany” ataku rosyjskiej bezpieki na III RP przy użyciu marionetek np. Donalda Tuska, która próbowała wyrwać się z przeznaczonego jej miejsca.

Obserwator zauważy produkcję filmową, dokumentalną odnoszącą się do polskiej historii, polityki. To jest. Zawsze było. Jeśli nie można było nawiązać do polskiego dziedzictwa to były np. „Korzenie”. Wspomnę Pasternika – Bilsko coraz Bliżej.

Tak jak Nocna Zmiana i zajęcie gospodarki, polityki przez późnej nazwaną WSI w praktyce po pogonieniu przez bezpiekę Geremka przez PO (Platforma Obywatelska) i dzisiejsze jej klony to w istocie upadek układu (źródła układu) pod III RP - nie mają wojska, policji... UE będzie musiała podziękować swej tuskowej agenturze.

Przypomnę. Zachód obejmuje polską gospodarkę, politykę zawłaszcza ideologią depopulacyjną - rozbraja Polskę.

Narzędzia kontroli. Rozbrojenie, Ordynacja proporcjonalna, Trybunał konstytucyjny i maksymalnie rozwinięta agentura wpływu. Te elementy wykończyły PRL i błędy jej kierownictwa - przykład Wojciecha Jaruzelskiego.

Szkoda, że Kaczyńscy błądzili po kiszczakowo geremkowych korytarzach, bylibyśmy w innym miejscu.

Oczekuję, że film „Dzienna Zmiana” nie tylko pokaże krok po kroku eliminowanie twórców bękarta z Magdalenki ale i naiwność naszą.

witold k

4 czerwca 2022

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak