Skip to main content

Gdzie jest różnica między 1920, 1939 a 2022 rokiem

portret użytkownika witold k

Mamy tę samą naiwność Rosji jak i Zachodu. Rosji pod kontrolą Gruzina i Niemiec Niemca. Naskoczyli na siebie mając nadzieję na wzmocnienie swoich szaleństw. Szaleństw imperialnych. Dokładnie na zerwanie kajdanków - tajnych formacji spod znaku Masonerii. Szefostwa Rewolucji Październikowej zakładającej układ Zachodu z Rosją jako żywicielką nowego komunistycznego człowieka.

W 2022 nic co do zasady; celów głównych, nie zmieniło się. Różnica jest taka jaka jest - Rosja jest barbarzyńska. Zachód w rozumieniu Europy nasiąknął; tak dewiacją Masonerii, jak i pułapką sowieckiej Rosji spod nicku Hipisowskiego. Zemsta Rosji na USA za wojnę w Wietnamie.

W praktyce Zachód formalnie odszedł od wojny w rozumieniu eksterminacji ludzi – Rosja nie. Została w czasach II WŚ i jej obozów, Łagrów etc. Zachód - upadek Homo Sapiens, bez USA, który jest jedynym w świecie współczesnym darczyńcą - w swych terenach dominacji. Kolonie post USA to dobrobyt rozwój…

Mamy dziś sytuację w której Rosja zabija a Zachód patrzy, liczy i dziwi się, że Rosja zabija. Rosja została - jak Islam - na pozycjach sprzed Chrześcijaństwa.
Hitler i Stalin działali tymi samymi narzędziami i ideami. Obecnie Zachód zjada Demoludy wedle masońskiej ideologii - Rosję też próbuje i tu bęc. Podobnie dzieje się w spychaniu Islamu z Europy ta sama naiwność bezskuteczność.

USA. To kolejny raz ostatnia deska ratunku dla Europy. Ale. Bez zachodu w oparciu o Europę Środkową - ostatni bastion Zachodu. Z Rzymu, Greki do Chrześcijaństwa…

Mogło to już się stać. Ale USA nie chce wypuścić Niemiec, Francji. To ze względów bezpieczeństwa i potencjału.

Pisałem o tym. Oddałbym rurę w Bałtyku i niech sobie Niemiec z Francuzem z Książętami Islamu działają… Nie zasługują na podanie im ręki. Ale nie my - USA tu karty rozdaje.

witold k

21 kwietnia 2022

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak