Skip to main content

Włodek Zełeński – ten chłopak spodobał mi się

portret użytkownika witold k
Volodymyr_Zelensky_Official_portrait.jpg

Tu uwaga. Nie teraz; w tych dniach – już tygodniach. Nie. To normalna praca normalnego pierwszego urzędnika Państwa. Bierze za to żołd.

Pan Włodzimierz zaraz po objęciu urzędu odpowiada UE.

Mianowicie. Ukraina nie przystąpi w dającym się określić czasie do unijnego księgowania. Ukraina nie jest do tego mentalnie zdolna. Mój przykład. 2010 rok Rajd rowerowy Kraśnik-Lwów. Hotel we Lwowie. Szef rajdu, prezydent Kraśnika, prosi o rachunek. No i dostaje. Szef hotelu odrywa z gazety leżącej przepadkiem na sąsiednim stoliki róg gazety wpisuje kwotę (kosmiczną) stawia parafkę i daje komandorowi Rajdu.

No. Byliśmy sąsiadem; mogliśmy pokazać (ku przestrodze) naszą nieświadomą, zmanipulowaną w „Magdalence” pozycję.

Do meritum.

Te słowa Prezydenta UK pokazują odwagę, prawdę i cel strategiczny. Osiągnąć; co jest możliwe, czym co jest pod ręką.

U nas było szaleństwo; uwaliliśmy Wilczka (minister) bo nie nasz. Usunęliśmy ministra, który ostrzegał przed Pesel II - bo raczył rozmawiać z partyjną konkurencją - u sowich nie było z kim gadać...

Jest tego dużo. Ratowanie (spóźnione) ustawą o CBA to o dekadę za późno.

Sukces, taki olbrzymi dziś, to to, że Izrael odcina się od żydowskich oligarchów z Ukrainy. Owszem. Krzywdy Izrael sobie nie zrobi majątki upadną, banki je na nowo sprzedadzą; tam gdzie ich pierwotne miejsce w żydowskiej bezpiece. (Przykład piotrkowskiego dworca PKS; do Żyda nie wrócił ale Żyd 2x zarobił) Jednak. Tego jeszcze nie było.

U nas. Jak u mnie przed dekadami. Na złość komunie uszy odmrażałem.

witold k

3 marca 2022

4.42857
Ocena: 4.4 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak