Skip to main content
portret użytkownika Admin
Logo trybunalskich.pl.jpg

Lata już trwają… Czas umiejscowić naszą trybunalscy.pl pozycję.

W 15. rocznicę powstania w obecnym kształcie i pod obecnym nickiem nazwą "trybunalscy.pl" projektu wychodzącego naprzeciw katolickim, konserwatywnym, prokapitalistycznym potrzebom lokalnego polskiego żywiołu.

Od początku od piotrkowanie.pl celem było niekomercyjne danie miejsca do udobruchania naszych przyrodzonych ambicji, celów i permanentnej samo edukacji.
Przyrodzona nam rodakom skromność naturalnie schowana w codzienności przyniosła pewną wartość, którą chyba już czas pokazywać - personalizować.

Jest to ważne z tego względu, że istniejące w PT formy pokazywania wybitych osób to pomysły, które nie są wstanie wyjść poza PRL-owskie gniazdo samouwielbienia czy asekuracji. Osoby wynoszone np. przez dwa projekty w PT, które są pokazywane, to samowynoszenie się para lewackiej piotrkowskiej spuścizny ZBoWiD. Osiągniecia, za które są wskazywane to praca zawodowa i miejsce w środowisku. Atmosfera ta blokuje możliwość rozszerzenia istniejących i realizowanych projektów. Mowa o; „Złotej Wieży Trybunalskiej i „Piotrze”.

Kolejne miejsce wskazania osób; Tytuł Honorowego Obywatela jak w soczewce pokazuje wskazany problem. Wynoszenie ludzi nielewackich pochodzeń to forma asekuracji a nie jakaś odwaga kierunek. Wynika to wprost z sytuacji wytworzonej przez jak nazywam Maniutkomanię.

Ewidentnie brakuje miejsca formy, która wypełniłaby lukę jaka tu funkcjonuje.

Pomysły w tym kierunku już puszczałem. Osoby zainteresowane pomysłem; nowym tytułem honorowym - osoby czy środowiska - proszę o kontakt w grupie tematycznej roboczo nazwanej „Niezłomny współczesny Niezłomny”

witold k – trybunalscy.pl

29 października 2021

5
Ocena: 5 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak

Myślę że

portret użytkownika witold k

Myślę że pierwszym znakiem rozpoznawczym niech będzie samo przystąpienie do grupy tematycznej; środowiska, które przemyśli zaprojektuje powoła fundację.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.