Skip to main content

Kilka zdań o tym jak PiS ukręcił bata na własną pupę

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

z naszego archiwum

Kilka zdań o tym jak PiS ukręcił bata na własną pupę i jakie z tego konsekwencje. Nie raz wskazywałem, że PC to nie moja bajka ze względu na oszołomstwo rzekomego antykomunizmu, który w istocie był zakamuflowaną formą dorwania się do administracji państwowej. Takim lustrzanym odbiciem tak „Chamów” jak „Żydów” (JW) założycieli PRL. Różnica jest taka, że wskazani to żydowski i rosyjski szowinizm, czyli bez żadnych sentymentów do polskiej narodowości, kultury, religii. PC liderzy, w okolicach "Magdalenki" zahandlowali naszą kulturą, religią - umniejszyli ją w celu przymilenia się założycielom PRL. Pisałem o tym jak w Polsce kpili ZChN a w Brukseli układali się UW.

Owszem, długo wmawiałem sobie, że słynne „teraz ku...a my” ma w rzeczywistości to, co właśnie zrobił „jaruzelski” Trybunał Konstytucyjny; odnoście opowiedzenia się po stronie prawa do życia nienarodzonych. Porównuje to do majstersztyku kilku księży z Konstytucji 3 Maja. Tu uwaga Masoneria była wtedy słaba i żałuje do dziś. Przypomnę, jak dziadostwo trzepało się o zapisy Konstytucji Kwaśniewskiego i jak skutecznie zablokowali zapisy z Konstytucji 3 Maja. Rodacy odpowiedzieli na to totalnym zignorowaniem referendum.

Całe lata PiS zwalczał liderów katolickich (jedynych ludzi w rzeczywistości chroniących ideały XXw: demokracji, wolności, tolerancji, kultury) - to nauka Jezusa Chrystusa - przykład Marka Jurka. PiS przegrzał atmosferę, wypaczył ją, zaplątał się we własne kombinacje.

Nie problem w tym, że zniszczyli dziesiątki ważnych osób w tym, że pustkę tę wypełniło szatańskie oszołomstwo, którym bez żadnych skrupułów, posługują się założyciele PRL - marionetki eurokołchozu.

Tak to wygląda. Mamy problem. Dziś przy masowych mediach intrenecie zostaną zachowane twarze wariatów protestujących przeciw życiu, religii, kościołowi, kulturze. Co z tym toksycznym majątkiem? Kto za to odpowie. 80% tych ludzi to zacietrzewieni wrogowie obecnej administracji - (bardzo dobrej - IV konspiracja). Wpadli w pułapkę dwóch rywalizujących koterii - nasi rodacy.

witold k

24 października 2020

4.6
Ocena: 4.6 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak