Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Pytanie jest takie. Rzeczpospolita ma wskazać i pozbawić majątku szmalcowników III RP? Przed laty wskazywałem zakup 100 ciężarówek (ciągnik naczepa) na PEFRON. Jeśli dokonać abolicji to w nowym państwie w nowych zasadach, które powinny być ustalone w 1989 roku. Nic nie robimy, aby iść w tym kierunku. Pierwsze to manat wyborczy politycznej władzy. Drugie maksymalna świadomość i jawność biznesowa pod strzechą. Odpartyjnienie od koteryjnienie administracji. Co zrobić z potęgą i swawolą agentur wpływu? Pokazać ją i wyjaśnić, żeby to można było zrobić trzeba być suwerenem. Mamy, bowiem sytuację taką, że nie obwiązuje już bom mot, „co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie”. Dopracowaliśmy się sytuacji, że to smród stał się suwerenem ze względu na zasmrodzenie wielu…

Ukraina proponuje referendum w sprawie dożywotniego więzienia za korupcję. Tam gdzie za korupcje funkcjonuje kara śmierci PKB jest największy na świecie. My z tematem nic nie zrobiliśmy... Owszem próbujemy z du.y strony i za późno.

Jędrzej się w grobie przewraca, co powie Maciej. Nie wiem. Wiem, że PiSowskie oszołomosto para piłsudczykowskie jest odpowiedzialne za upadek Romana. Krauze i nie tylko zbiera polityczne trupy... i korzysta. Jeśli na ten przykład, jest ochrzczony scyzorykiem to nie wolno Go postawić przed sądem Gojów. Ot nasza suwerenność.

witold k

19 października 2020

5
Ocena: 5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak